Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Telšių apskritis >> Telšiai
Alkotesteris Dräger alcotest
250Lt 76.15€

Alkotesteris Dräger alcotest

lapkričio 30, 2018
LIT12231
Profesionalus Dräger alkotesteris greitam ir tiksliam iškvėpto oro mėginio tyrimui.

Tyrimas kontroliuojamas mikroprocesoriaus. Elektrocheminis jutiklis (fuel cell) reaguoja greitai ir yra jautrus tik alkoholiui.

Dräger Alcotest 3000 yra supaprastinta Lietuvos ir kitų šalių policijos naudojamų Alcotest 6810 versija, skirta asmeniniam naudojimui arba naudojimui įmonėse darbų saugos srityje. Dräger alkotesterius Lietuvos policija naudoja jau 20 metų.

Mūsų siūlomi Alcotest 3000 yra specialiai pritaikyti Lietuvos rinkai (lietuviški ekrano pranešimai ir instrukcijos, rezultatai pateikiami Lietuvoje įprastais matavimo vienetais naudojant tokį patį koncentracijos kraujyje / plaučiuose perskaičiavimo santykį kaip ir policijos alkotesteriuose, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas atliekamas gamintojo atstovo Lietuvoje ir kt.)

Mūsų tiekiami Alcotest 3000 turi papildomą pasyvaus testo funkciją. Pasyvus testas atliekamas be vienkartinio antgalio, jam nereikalingi jokie papildomi alkotesterio priedai, ekrane matomas kokybinis alkoholio aptikimas "ALKOHOLIS" arba "ALKOHOLIO NERASTA".

Naudojant vienkartinį antgalį, gaunamas tikslus rezultatas promilėmis. naujo kaina varle.lt 1450
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Auto Moto >> Dalys, aksesuarai
rodyti žemėlapį
Skelbimai 4711 - 4740 iš 11582
rūšiuoti pagal kainą

reklama