Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Atraskite Jungtinius Arabų Emyratus!
2 200Lt 683.53€

Atraskite Jungtinius Arabų Emyratus!

lapkričio 30, 2018
LIT3122
Galbūt jau pavargote nuo užklupusios žiemos, sniego pusnių, šiltų drabužių, žiemiškos tamsos? Ištrūkite pailsėti į vieną gražiausių vietų pasaulyje - Jungtinius Arabų Emyratus. Įspūdingi aukštos klasės viešbučiai, balto smėlio paplūdimiai, platus gardžiausios pasaulio virtuvės asortimentas, gausybė parduotuvių, siūlančių įspūdingas nuolaidas, pramogų ir renginių įvairovė - visa tai rasite JAE.

Kelionių organizatorius "FOXtravel" siūlo Jums aplankyti Jungtinius Arabų Emyratus vos nuo 2200 Lt/asmeniui (su skrydžiu).

Pagal pageidavimą, galėsite pasirinkti poilsį bet kuriame šalies emyrate - Dubajuje, Abu Dabyje, Šardžoje, Um al Kaivaine, Ras al Kaimoje, Al Aine arba Fudžeiroje . O gal nuspręsite pasisvečiuoti net keliuose emyratuose iš karto?! Tai taip įmanoma. Viešbučių JAE pasiūla viršija kelis šimtus galimų variantų, todėl nedvejodami rasite geriausiai jūsų poreikius ir norus atitinkantį variantą. Nereikės jaudintis ir dėl JAE vizų - visais kelionės dokumentais pasirūpins kelionių organizatorius "FOXtravel".

Atėjo metas padaryti šventę sau - padovanokite sau ir artimiesiems saulėtą kelionę į Dubajų!

Detalesnės informacijos ir karščiausių kelionių pasiūlymų į JAE teiraukitės nurodytais kontaktais.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Atostogos >> Kita, Įvairūs
rodyti žemėlapį
Skelbimai 6931 - 6960 iš 11583
rūšiuoti pagal kainą

reklama