Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama 4mėn. sveika, juoda, puiki katytė Čela!
  • Dovanojama 4mėn. sveika, juoda, puiki katytė Čela!
  • Dovanojama 4mėn. sveika, juoda, puiki katytė Čela!
  • Dovanojama 4mėn. sveika, juoda, puiki katytė Čela!
  • Dovanojama 4mėn. sveika, juoda, puiki katytė Čela!

Dovanojama 4mėn. sveika, juoda, puiki katytė Čela!

gruodžio 01, 2018
LIT55661
Juoda kaip naktis, paauglė katytė Čela buvo palikta prie Lietuvos nacionalinio muziejaus. Ir visai ne tam, kad išgaudytų muziejaus peles, ar kaip kultūringa katytė, apžiūrėtų naują ekspoziciją. Išmesta tam, kad surastų savo naują gyvenimą, nes vietos kažkieno namuose jai tiesiog nebeliko.
Čelai vos 4 mėnesiai, švari, dar kvepianti namais, ji sedėjo vidiniame kiemelyje tarp statybinių liekanų ir dairėsi to naujo, galbūt geresnio gyvenimo. Bet čia jo nė kvapo. Maža to, kiemelio senbūvėlės net neketino užjaust bendro likimo, atklydusios draugės ir nepasiūlė jai nei šilto užnugario, nei vietelės pavalgyti. Vyresnės katės, jausdamos mažylės Čelos bejėgiškumą, tik vijo ją šalin ir negailestingai mušė vos tik prisiartinus prie maitinimo vietos.
Taip jauna katytė nuolat slėpėsi prie muziejaus tvoros, akylai stebėdama langus ir paradines duris, ar neišlįs gera moterėlė, su maisto kasneliu jai. O vos tik pasirodydavo kokia gailestinga moteris, Čela pamiršdavo savo neramaus pilvelio prašymus pavalgyti, ir puldavo prie kojų murkdama ir meilindamasi tarsi sutikusi savo gyvenimo išgelbėtoją. Ir deja, tik porą paglostymų, švelnių prisilietimų ir Čela vėl lieka laukti prie tvoros.
Negalėjome likti abejingi, visiškai neprisitaikiusios išgyvenimui lauke, mažos katytės likimui, tad vos atsilaisvinus naujai vietelei „Naminukų“ globoje, supratome - ji turi būti skirta katytei Čelai!
Patyrusi baimę ir negailestingus kačių nagučius lauke, katytė ir čia vis dar jaučiasi pažeidžiama ir besiartinant kitai katei, urzgia ir gūžiasi net nesitikėdama draugystės. Kur kas labiau Čela pasitiki žmogaus draugija! Net ir išmesta, išduota, į žmogų Čela žiūri kaip į vienintelį patikimą draugą, o į jo kelius, kaip į saugiausią lovytę numigti.
Nei pykčio, nei nuoskaudos, nei baimės Čelos akyse nerasit, tik jaunatvišką gyvūno naivumą ir beatodairišką norą glaustis ir būti kartu. Juk svarbiausia yra priklausyti šeimai, tiesa? Ir Čela tą jaučia, to nori ir apie tai svajoja.
Jei ir Tu tiki, kad dviese smagiau, žvilgtelk į Čelą, ji juk laukia būtent Tavęs!
Dėl šios nuostabios, raganiškai juodos, bet angeliškai švelnios katytės skambinkite „Naminukams“ 8 671 90721, 8 648 30077 (Vilnius).
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Katės, kačiukai
rodyti žemėlapį
Skelbimai 2641 - 2670 iš 11576
rūšiuoti pagal kainą

reklama