Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama jauna, šarpėjaus mišrūnė Brunė!
  • Dovanojama jauna, šarpėjaus mišrūnė Brunė!
  • Dovanojama jauna, šarpėjaus mišrūnė Brunė!
  • Dovanojama jauna, šarpėjaus mišrūnė Brunė!
  • Dovanojama jauna, šarpėjaus mišrūnė Brunė!

Dovanojama jauna, šarpėjaus mišrūnė Brunė!

gegužės 24, 2018
LIT6032
Žmonės matė kaip vieną dieną, šie du žavūs, dar vaikiškai nerangūs šarpėjaus mišrūniukai buvo tiesiog išmesti iš automobilio ir palikti Galgiuose. Pasimetę šuniukai sukosi ratu, nežinodami ko laukti, kur sprukti, tarsi vis negalėdami patikėti, kad tai buvo viskas. Jie išmesti. Nuo vaikystės buvę kartu jie neatsiliko vienas nuo kito nė per žingsnį. Tada kaip niekad jie pajuto, kad turi tik vienas kitą.
Broliukas ir sesytė buvo išmesti su antkakliais. Jų vienišos klajonės truko neilgai, bet pakankamai, kad dar augantys šuniukai išaugtų savo antkaklius, ir kurie tiesiogine prasme pradėtų juos smaugti. Gerai, kad esama žmonių, kurie pastebi tai, kas kitam galbūt net į galvą neateitų, tad šie gražuoliai netrukus buvo išlaisvinti iš nuolatinio smaugimo jausmo.

Kiekviena jaunų gražuolių diena turėjo savo rėžimą: dienomis jie „iškeliaudavo į miestelį“ ieškoti maisto, o vakarais sugrįždavo prie tos pačios sodybos, kur dūkdavo sniege, o pavargę suguldavo į malkinę ir miegodavo. Vos spėjus išaušti rytui, šuniukai kaip tikri keliauninkai vėl traukdavo ieškoti pusryčių.

VšĮ „Naminukai“ vos sužinoję apie šiuos išmestus, maždaug pusės metų šuniukus, suskubo ieškoti jiems bent laikino pastovaus prieglobsčio, ir jau kitą dieną tarsi iš dangaus nusileido jų gelbėtoja Margarita! Dabar šuniukai jau turi vardus, tai - Bugas ir Brunė.

Brunė- nepaisant to, kad už broliuką gerokai mažesnė, ji -dominuojanti patelė, broliuko autoritetas, auklėtoja ir vedlė! Žaisliukai ją ne taip domina kaip glostančios žmogaus rankos. Kolkas dar ne visai patikli, bet akivaizdu- ištikima, tvirta ir ryžtinga draugė.

Šuniukai nors dar ir nemoka komandų, abu yra imlūs ir supratingi. Globėja Margarita teigia, kad vos parsivedus į namus tapo aišku, kad šuniukai išmesti iš namų, nes puikiai supranta, kas yra sofa, kas galima ir ko geriau neliesti.

Brunė, kaip du vandens lašai primenanti Tradicinį kinų šarpėjų, netgi charakteristika sutampa, taip pat ji turi šiai veislei būdingą dėmėtą liežuvį.
Galintys suteikti namus šiai žaviai šarpėjų mišrūnei, skambinkite globėjai Margaritai 8 606 98473 arba „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius).
Kontaktai :
Gyvūnai >> Šunys, šuniukai
rodyti žemėlapį
Skelbimai 4261 - 4290 iš 11573
rūšiuoti pagal kainą

reklama