Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama labai rami ir meili katė
  • Dovanojama labai rami ir meili katė
  • Dovanojama labai rami ir meili katė
  • Dovanojama labai rami ir meili katė
  • Dovanojama labai rami ir meili katė

Dovanojama labai rami ir meili katė

lapkričio 29, 2018
LIT56218
Katytei 1 - 1,5 metų. Nublusinta, nukirminta, paskiepinta. Šiuo metu gyvena pas laikiną globėją, bet labai labai ieško tikrų namų.
Ši katytė atsirado gruodžio mėnesį, matosi, kad buvusi naminukė, nes ėjo drąsiai prie šėrėjos, miaukė, netgi leidosi paglostoma, laikė pakėlusi letenėlę, nes nepratusi būti šaltyje, lauke.

Ši katytė jau buvo veterinarijos klinikoje, gavo vaistukų nuo kirminų, nuo blusų, taip pat paskiepinta. Ji prisibijo kitų kačių, matyt buvo skriausta, kol buvo lauke. Todėl labai ieškome jai namučių, kur ji būtų viena, mylima, prižiūrėta ir už tai atsilygintų švelnumu ir meilumu.

Aišku nauji namai, nauja vieta katytei bus didelis stresas, ji pradžioj bijos, gal net neės kokią dieną, bet truputis kantrybės, dėmesio, truputis meilės ir jūs turėsit puikią, meilią augintinę. Katytė labai rami, ramesnės katės dar nebuvau mačiusi. Net pas veterinarus ant stalo sėdėjo tyliai ir ramiai. Žino kas yra kraiko dėžutė, moka ja naudotis.
Katytė labai graži. Juoda, bet yra ir pilkų juostų, o tų pilkų plaukų galiukai blizga sidabru, net pase veterinarai parašė - juoda su įsidabriu. Tikrai graži katytė.

Gal jums reikia ramios katytės? Gal jūs turit truputuką kantrybės, lašelį meilės ir norit prisijaukinti sau meilų murkaliuką? Už gerumą, už suteiktus namučius katytė tikrai jums atsilygins. Ji lauks jūsų grįžtant po darbo, murks jums vakarais ir gulės šalia.
Jai labai reikia namučių.
Dėl katytės skambinti tel: . +37052466298, 860402412 Liudmila.
Kontaktai :
Gyvūnai >> Katės, kačiukai
Skelbimai 6181 - 6210 iš 11573
rūšiuoti pagal kainą

reklama