Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojamas jaunas prancūzų buldogas Bartas!
  • Dovanojamas jaunas prancūzų buldogas Bartas!
  • Dovanojamas jaunas prancūzų buldogas Bartas!
  • Dovanojamas jaunas prancūzų buldogas Bartas!
  • Dovanojamas jaunas prancūzų buldogas Bartas!

Dovanojamas jaunas prancūzų buldogas Bartas!

gegužės 14, 2018
LIT57114
Atėjo laikas, kai galime pradėti ieškoti mūsų globotiniui, Bartui, naujų namų. Nors Bartas yra patyręs šeimininkų išdavystę ir jeigu ne palankiai susiklosčiusios aplinkybės bei visų, aukojusių jo gydymui, gerumas, jo su mumis jau nebebūtų. Liūdna apie tai kalbėti, nes Bartas – tikrai puikaus charakterio šuo.

Bartas, kaip ir būdinga „prancūzams“, yra žaismingas, daug kalbantis („kriuksintis“), meilus, labai mėgstantis būti žmonių draugijoje. Tvarkingai vaikšto su pavadėliu, neteršia namuose, nieko negraužia. Na, nebent ant stalo paliktumėt kokį skanėstą ir išeitumėt ilgesniam laikui – ar iš nuobodulio, ar pajautęs, kad šeimininkų tikrai nėra namuose, Bartas gali nugvelbti kokį kąsnelį. Iš esmės, Bartas prisitaiko prie žmogaus – jeigu turite daugiau laiko ir norite pažaisti – jis visada džiaugsis jūsų dėmesiu. Jeigu norite ramiai pažiūrėti televizorių – jis tiesiog jaukiai susirangys šalia.

Numanom, kad Bartas norėtų būti vienintelis mylimukas šeimoje. Tokie jau tie „prancūzai“. Su patinais konkuruoja, bet nepuola „pjautis“. Su mūsų kalyte labai gražiai sutaria, žaidžia, nešioja vienas kitam žaislus, tvarkingai laksto lauke.

Reikėtų paminėti ir Bartulio problemas. Visų pirma, Bartas yra alergiškas. Kol kas maitiname „Josera Lamb and Rice“ maisteliu, tinka puikiai, nebesikaso, nėra išbėrimų. Valgo noriai, bet, žinoma, kartais nori kokio paskaninimo (konservo). Kita problema – epilepsija. Nors priepuoliai nebesikartoja, bet Bartas visą likusį gyvenimą turės vartoti vaistus (tabletes). Išlaidos vaistams į mėnesį – apie 20 LTL. Apskritai, Bartas yra gana jautrus šuo, jau vien pakeltas balsas jam reiškia labai daug. Daugiau priežiūros reikalauja ir ausytės, raukšlės ant snukelio, bet, palyginus su tuo, kas buvo, dabar telieka palaikyti gerą būklę.

Jeigu manote, kad Bartas galėtų tapti jūsų naujuoju šeimos nariu, jeigu mėgstate „prancūziškus“ pasimeilinimus ir „kriuksėjimus“, jeigu turite laiko, kurį norite ir galite skirti mūsų mielajam Bartui – skambinkite globėjai Indrei telefonu: 8604 83244 (Vilnius).
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Šunys, šuniukai
rodyti žemėlapį
Skelbimai 5011 - 5040 iš 11573
rūšiuoti pagal kainą

reklama