Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Drekinimo ( laistymo ) sistemos irengimas ir prieziura su Rain Bird sistema
  • Drekinimo ( laistymo ) sistemos irengimas ir prieziura su Rain Bird sistema

Drekinimo ( laistymo ) sistemos irengimas ir prieziura su Rain Bird sistema

lapkričio 30, 2018
LIT52505
Patyręs specialistas, dirbantis laistymo sistemos įrengimų srytyje 18 metų, siūlo savo paslaugas. Montuoju, projektuoju ir atlieku tolesne drėkinimo sistemų priežiūrą skirta vejų, augalų, šiltnamių ir medelynų laistymui. Dirbu su Raind Bird ( įranga iš JAV) bei kita drėkinimo sistemų įrangą. Suteikių 5 metų garantiją įrangai bei montavimo darbams ir vienerių metų nemokamas paslaugas, ruošiant sistemą žiemai bei pavasario- vasaros sezonui.
Gerai suderinti ryšiai su įrangos bei medžiagų tiekėjais ir patirtys leidžia man pasiūlyti Jums optimaliausią komplektaciją už mažiausią kainą.
Įsirengus drėkinimo sistemą Jūs sutaupysite laiko, kuri galėjote sugaišti laistant Jūsų vėją ar augalus rankinių būdų ar žarnos pagalpą. Be to automatinės laistymo ir drėkinimo sistemos yra geresnės tuo, kad jos tolygiai palaisto visą teritoriją, Jums po kojomis nesimaišys jokios žarnos išmetytos po teritoriją ir aišku ekonomiškiau naudosite vandenį. Taip pat Jums nebunant namuose nereikes prašyti giminaičių ar kaimynų palaistyti Jūsų vėją ar augalus, nes sistemą tai padarys automatiškai.
Dėl konsultacijos, papildomos informacijos ar kainų prašau kreiptis telefonų 865689265 arba el.paštų. vitoldasg@zebra.lt.
Dirbu visoje Lietuvoje ir už juos rybų.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Paslaugos >> Pagalba namams
Skelbimai 8731 - 8760 iš 11579
rūšiuoti pagal kainą

reklama