Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Gidų kursai Vilniuje (Turizmas)
830Lt 253.45€

Gidų kursai Vilniuje (Turizmas)

gruodžio 02, 2018
LIT58938
Paskutinė galimybė užsiregistruoti iki gruodžio 11 d.

Kelionių organizatorius „Senamiesčio gidas“ – penkiolikos metų ekskursijų organizavimo ir rengimo patirtį turinti įmonė, per paskutinius penkerius metus du kartus pripažinta svetingiausia atvykstamojo turizmo agentūra Vilniuje – norėtų pasidalinti savo žiniomis, patirtimi ir kompetencija, rengdama naujus gidus. Todėl „Senamiečio gido“gidų rengimo programa parengta specialiai ypač didelį dėmesį kreipiant į praktinę gido darbo pusę. Unikalu tai, jog „Senamiesčio gido“ gidų mokymų dalyviams bus ne tik vedamos specialios mokomosios ekskursijos, bet taip pat bus sudarytos sąlygos stebėti realias profesionalių gidų vedamas ekskursijas „Senamiesčio gido“ klientams, taip įgyjant visapusį supratimą apie gido darbo specifiką.

Paskaitos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 val. iki 20.15 val., pažintinės ir mokomosios ekskursijos — pagal iš anksto sudarytą grafiką savaitgaliais.
Kursų lankytojai – tik iš anksto užsiregistravę asmenys ir užpildę anketą (reikia atsiusti savo el. pašto adresą ir jums bus išsiusta anketa).

Daugiau informacijos čia:
http:/www.vilniuscitytour.com/lt/Vilnius+City+Tour/gidu-kursai/

Vardas
Jonas Ignatonis
Telefonas
+37060806962
Miestas
Vilnius
Paslaugos >> Kursai, pamokos
Skelbimai 8971 - 9000 iš 11580
rūšiuoti pagal kainą

reklama