Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama jauna kalytė Mūza
  • Dovanojama jauna kalytė Mūza
  • Dovanojama jauna kalytė Mūza

Dovanojama jauna kalytė Mūza

sausio 22, 2020
LIT56183
Žvelgia dvi akutės kaip sagutės, šypsosi jos džiugios ir trykšta vaikiška laime, nerūpestingumu. Pasižiūri - iškart nejučia nusišypsai. Paglostai - kaip mat lieki nulaižytas ir pasveikintas energingu uodegėlės judesiu "kairėn - dešinėn". Prisiglaudi - nurimsta mažytė jos širdutė ir gera pačiam pasidaro žinoti, kad dabar ji bent neilgam laiminga ir saugi. O, kaip norėtųsi, kad turėtų Mūza tą saugumą ir laimę visą gyvenimą, sutiktų savo Draugą ir taptų kažkam įkvėpimu šypsotis, judėti į priekį, džiaugtis mažais gyvenimo stebuklais.
Tiksliai nežinia, kokia ji bus užaugusi - tačiau maždaug vidutinio dydžio, ties keliais, galbūt ilgom lieknom kojom, ar putliom nedidukėm lapcytėm, stovės jos ausytės, ar ir liks vienos ausytės galiukas nulėpęs.
Žinom tik viena - ji visuomet bus ta, kuri Jus mylės labiausiai, amžiams liks ištikima, miela, švelni ir draugiška.
Ar ieškote draugės? Mūza - nuostabi mažytė kalytė, kuri atneš laimę į Jūsų namus. Susipažinkite ir neškitės namo. Tegu ji šeimą turi, o Jūs - geriausią pasauly draugą.
Mūzos istorija labai liūdna. Ji buvo išpirkta iš ją mušusių ir skriaudusių žmonių. Dabar tai praeitis. Padėkite šunytei tai užmiršti.
Naujieji Mūzos šeimininkai turės didžiules (daugiau nei 50 proc.) nuolaidas sterilizacijai ateity ir reikalingiems skiepams.
Skambinkite, rašykite:
861558898; 868973782
Kontaktai :
Skelbimai 511 - 540 iš 546
rūšiuoti pagal kainą

reklama