Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama 6-7 mėn. juoda pūkuotukė Afra!
  • Dovanojama 6-7 mėn. juoda pūkuotukė Afra!
  • Dovanojama 6-7 mėn. juoda pūkuotukė Afra!
  • Dovanojama 6-7 mėn. juoda pūkuotukė Afra!
  • Dovanojama 6-7 mėn. juoda pūkuotukė Afra!

Dovanojama 6-7 mėn. juoda pūkuotukė Afra!

gruodžio 07, 2019
LIT1175397
Pūkinė gražuolė Afra- smulki, lengvutė, elegantiško grožio, tačiau tvirto būdo, riešutėlis, kurio su savanoriais dar nepavyko „perkąsti“.
Afra yra viena iš gausios šeimynėlės išgelbėtos Karklėnų gatvėje. Gimė ir kelis mėnesius augo vaikų darželio teritorijoje, o miegodavo tankiuose krūmuose įsilipusi ant šakos. Pradžioje ji buvo tokia įbauginta, kad nepaisant mūsų gražių kalbinimų, demonstruodavo kovos menus ir nesileido į jokias draugystes. Po kelių mėnesių praleistų prieglaudėlėje šiek tiek atsileido ir išmoko pamilti žmogų, tiesa, savotiškai: vis dar apšnypščia, vis dar pasimosikuoja letenomis, tačiau vis rečiau.
Žinome, kad dauguma žmonių ieško lengvos draugystės ir katinėlių, kurie murktų susiraitę ant kelių ir liūdime, kad Afra vis dar nėra tokia. Tačiau kartu tikimės, kad kažkur egzistuoja žmonės, kurie moka pamilti ir kietus riešutėlius (galbūt tokie, kurie patys yra ne iš kelmo spirti?).
Afrai maždaug 6-7 mėn., „nuparazitinta“, suženklinta, netrukus bus sterilizuota. Ieškome to, kuris nebijotų pamilti bailiukės ir galbūt, po kiek laiko Afra pasijutusi saugi, nustos bijoti ir pati.
Labai prašome, pastebėkite ją! Jei galite padovanoti Afrai namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Skelbimai 391 - 420 iš 429
rūšiuoti pagal kainą

reklama