Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojamas solidus gražuolis Majoras!
  • Dovanojamas solidus gražuolis Majoras!
  • Dovanojamas solidus gražuolis Majoras!
  • Dovanojamas solidus gražuolis Majoras!
  • Dovanojamas solidus gražuolis Majoras!
1Lt 0.31€

Dovanojamas solidus gražuolis Majoras!

gegužės 21, 2018
LIT14735
Jaunam katinui Majorui teko ištverti artimųjų išdavystę, vėliau-išsigelbėjimą iš miško, naujų draugų suradimą, gyvenimą lauke (medinėje dėžutėje), nepatenkintų žmonių patyčias, šaltį ir nuolatinį jausmą, kad kažkas jo gyvenime vyksta neteisingai.
Ačiū Ievai, kuri perskaičiusi Majoro istoriją neliko abejinga ir vyko net iš Kauno į Vilnių, tam kad pasiimtų Majorą į laikiną globą ir šis nuostabus katinas turėtų šansą saugiai ieškoti gerų šeimininkų. Na, o Majoras- tikras Majoras! Kitoms katėms nori rodyti savo valdžią, bet jei būsimi šeimininkai būtų žmonės išmanantys kačių charakterį ir santykius, didelė tikimybė, kad pavyktų „išlaviruoti“ turint ir dar vieną katę. Į šunis Majoras nereaguoja iš viso. Bet yra kai kas, kas jam rūpi ypatingai- tai žmonės. Tik žmonių kompanijoj Majoras jaučiasi kaip inkstas taukuose, lyg būtų tarp lygių, ten kur jį supranta, o visi kiti gyvūnai anot Majoro- et, kažkokie primatai. Ir elgiasi jis kaip pridera: nelaipioja, kur nereikia, nešokinėja, nevarto daiktų, dažniausiai būna ant žemės arba ant lovos. Mėgstamiausi užsiėmimai - vartytis ant kilimo, būti glostomam, koketuoti, maivytis. Kartais prisiminęs vaikystę žaidžia tarsi mažas kačiukas ir į žaidimus mėgsta įtraukti žmones, tiesa, kartais nepajaučia savo jėgos, bet subartas ir sugėdintas dėl grubumo, gailisi.
Majorui maždaug 2-4 metai- pačiame jėgų žydėjime, sveikas, „nuparazitintas“, kastruotas. Jis atleido visam pasauliui ir žmonėms už viską, kas buvo ne taip, už viską, kas buvo daryta tyčia ir netyčia, nes visa širdim jaučia, kad žmogus - jam vis tiek artimiausias sutvėrimas žemėje. Jis ieško šeimininkų, kuriems galėtų būti draugas, padėjėjas, nuodėmklausys ir sargas!
Jei ieškote savo namams Majoro, skambinkite jo globėjai Ievai 861199440 (Kaunas)! (Atsakingiems šeimininkams organizuotume transportą ir į kitus miestus, kad tik lauktų geri namai).

Pagarbiai,
VšĮ „Naminukai“
www.naminukai.org
„Nes. Be namų negerai!“
Skelbimai 121 - 150 iš 434
rūšiuoti pagal kainą

reklama