Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Lietuvos bendrovė (ES) ,DIGITALas“ ieško verslo partneriu užsienyje. Saugumo kontrolė
1 000€

Lietuvos bendrovė (ES) ,DIGITALas“ ieško verslo partneriu užsienyje. Saugumo kontrolė

gegužės 06, 2018
LIT15929
Lietuvos bendrovė (ES) , DIGITALas , - tai telefonspynės (domofonai), įeigos (įėjimo, praėjimo) kontrolės įranga, turniketai, vaizdo stebėjimo kameros (apsaugos sistemos), elektroninės spynos, magnetines korteles, užraktai ir raktai, vartų automatika, metalinės durys ir hidrauliniai pritraukėjai, gamyba, montavimas, priežiūra bei prekyba iš pirmų ir vienų rankų.
UAB , DIGITALas "- stambiausias šių įrenginių gamintojas ir pardavėjas Lietuvoje.
Mes įdiegę šias sistemas daugelyje valstybinių ir viešųjų įstaigų Lietuvoje, mokyklose, daugiabučių ir privačių namų, komercinių bei gamybinių patalpų. DIGITALas trejus metus iš eilės buvo pripažinta viena iš stipriausių kompanijų Lietuvoje. Mūsų gaminiai ne kartą buvo apdovanoti už įdiegtas inovacijas. DIGITALas yra ir kitų bendrovių oficialus atstovas, eksportas sudaro žymią mūsų įmonės biudžeto dalį. 2015 metais telefonspynė DD-5100 tapo pardavimų bestseleriu, o išleidus DiTeL GSM valdymo modulių produktų liniją, ji, iš karto pelnė 2015 metų inovacijos apdovanojimą. Mūsų klientais jau tapo daugiau nei 100000 daugiabučių namų gyventojų ir įvairių organizacijų Lietuvoje ir užsienyje.
Mes visada pasiruošę bendradarbiavimui, pasirengę formuoti išskirtinis pasiūlymus daugiabučių ir privačių namų gyventojams, mokykloms (aukštosioms mokykloms) ir universitetams, darželiams, biurams, savivaldybių ir pataisos įstaigoms diegiant mūsų įrangą bei jos pagalba kuriant ir įgyvendinant saugios aplinkos koncepciją.
Mes turime resursų, patirties, įgūdžių ir techninių galimybių kuriant optimalius (įskaitant individualius inžinerinius) sprendimus, atitinkančius užsakovo poreikius ir biudžetą, taip pat teikiame ir pasirengę teikti šių sistemų montavimo, modernizavimo ir aptarnavimo paslaugas daugelį metų ateityje.
Šiuo metu DIGITALas plečia savo partnerių tinklą ir kviečia partnerius bendradarbiauti prekybos srityje, įgyvendinant mūsų produktų (įskaitant didmena) pardavimą ir montavimo paslaugų tiekimą.
Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat susipažinti su mūsų gaminiais, apsilankykite mūsų interneto svetainėje ir (ar) susisiekite su mumis.
Esame atviri bendradarbiavimui, mes garantuojame patikimą partnerystę, aukštos kokybės produktus, kurie atitinka ES standartus, palankias kainas ir individualias nuolaidas!
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Kompiuteriai / telefonai / multimedija >> Kita, Įvairūs
rodyti žemėlapį
Skelbimai 3811 - 3840 iš 11578
rūšiuoti pagal kainą

reklama