Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Navigacija Modecom Freeway MX3
  • Navigacija Modecom Freeway MX3
  • Navigacija Modecom Freeway MX3
  • Navigacija Modecom Freeway MX3
  • Navigacija Modecom Freeway MX3
102€

Navigacija Modecom Freeway MX3

gegužės 08, 2018
LIT15187
Navigacija Modecom Freeway MX3

Navigacinės sistemos, nešiojami, planšetiniai kompiuteriai Šiauliuose adresu Vilniaus g. 257.

Navigacija Modecom Freeway MX3 kaina 102 eur. (352.19LT.)

Išskirtinės šio navigatoriaus savybės tai procesorius, ekranas, garsiakalbis.

Naujasis Modecom Freeway MX3 modelis turi galingą net 664 Mhz procesorių. Galingas mikroprocesorius vienu metu lengvai susidoroja su keliomis užduotimis.
Liečiamas ekranas-gana didelis 5 colių visiškai lietimu valdomas ekranas puikiai atkuria vaizdą, dėka aukštos rezoliucijos "480 x 272" piksl. Jūsų matomas vaizdas ekrane dar ryškesnis. Subtilus minimalistinis dizainas, plonas, vos 14 mm storio, patiks visiems.
Lengvas naudojimas Jūsų patogumui - valdymas navigatoriuje itin paprastas, greitai ir lengvai galėsite susirasti kelionės metu degalines, stovėjimo aikšteles, parduotuves ar kitas Jus dominančias lankytinas vietas
Naujausi žemėlapiai- galėsite važiuoti po visą Europą - nevaržydami savęs. Navigacija koplektuojama su "45 šalių žemėlapiais". Taip pat važiavimo metu būsite pespėjami apie greičio matuoklius kelyje, garsinėmis ir vaizdinėmis instrukcijomis.
Laisvų rankų įranga Bluetooth- imtuve integruotas ne tik garsiakalbis bet ir mikrofonas. Pasitelkiant Bluetooth bevielę technologiją Jums tereikės navigatorių susieti su turimu telefonu ir bendrauti imtuvo pagalba tiek skambinat, tiek atsiliepiant į skambučius. Be to Bluetooth prievadą galėsite panaudoti ir ausinėms, tad be jokių papildomų laidų ausinėmis komfortiškai klausysite pateikiamų instrukcijų ar mėgiamos muzikos.
Juostų rodymas-Daugiau nebereikės nerimauti sudėtingose sankryžose, kuria kelio juosta važiuoti atliekant manevrą. Kelio Juostų parinkimo asistentas - iš anksto pateikia vaizdines ir garsines instrukcijas.
Dar daugiau-Navigatoriuje yra audio ir video grotuvai, kurių dėka galėsite klausytis muzikos, žiūrėti filmus, nuotraukų peržiūros funkcija yra taip pat.
Navigatoriuje yra "4GB vidinė talpa", kuri gali būti padidinama microsd kortelės pagalba.
Navigacija gali naudotis tiek lengvųjų tiek sunkvežimių vairuotojai. Šioje navigacijoje galima įvesti vilkiko aukštį, svorį,plotį, ilgį. Įvesti parametrai padės vilkikų vairuotojams vengti tiltų mažesnių už jų gabaritus.

Komplektacija: GPS navigacija, laikiklis ir siurbtukas prie stiklo, automobilinis pakrovėjas, naudojimosi instrukcija.
Navigacija Modecom Freeway MX3 kaina 102 eur. (352.19 lt.)
Suteikiama 12mėn. garantija. Siunčiame į visus Lietuvos miestus.

Mus rasite adresu :
UAB “Demiva”
Vilniaus g. 257, Šiauliai
Kompiuterių, navigacijų, planšetinių kompiuterių remontas Šiauliuose.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Kompiuteriai / telefonai / multimedija >> GPS
Skelbimai 8851 - 8880 iš 11580
rūšiuoti pagal kainą

reklama