Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Parduodami Nykštukinių pinčerių - Cvergpinčerių vada

Parduodami Nykštukinių pinčerių - Cvergpinčerių vada

gruodžio 06, 2018
LIT52161
Puiki dovana sau ir artimiesiems artėjančių švenčių progą ir ne tik. Siūlome įsigyti (rezervuoti) tituluotų tėvų mielus, mažus Nykštukinių pinčerių arba Cvergpinčerių, pirmos vados, šuniukus gimusius 2011-11-07. Gimė 4 kalytės ir 2 patinėliai - visi šuniukai rudi. Dar rezervuoti galimą 4 kalytes ir 1 patinėlį.
Šuniukai turės LKD (FCI) dokumentus, EU LR „Gyvūno augintinio pasą“, mikro čipus (mikroschemas), bus paskiepyti pagal amžių. Šuniukai bus pasiruošę keliauti į naujus namus sausio mėnesio pirmoje pusėje. Kaina sutartinė.
Išskirtinis šios veislės bruožas yra didelis prieraišumas. Cvergpinčeriai yra labai ištikimi savo šeimininkams, labai atsargiai elgiasi su nepažįstamais. Jie greitai susiorientuoja, kas savas, o kas – svetimas. Tai yra labai protingas - gudrus šuo. Savo teritorijoje jis elgiasi drąsiai. Šuo lengvai pasiduoda dresūrai. Jų ūgis 25-30 cm, svoris 4-6 kg. Šie šunys puikiai prisitaiko prie šeimininko (prie seno ir jauno) gyvenimo būdo. Šios veislės privalumas yra ir tai, kad šunys ypač mažai šeriasi ir neturi nemalonaus specifinio kvapo. Šie šunys puikiai perneša keliones automobilyje. Jie taip pat žaibiškai reaguoja į viską kas dedasi aplinkui - yra kaip puikūs signalizatoriai, todėl visados žinosite jei kas artės prie jūsų būsto.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Šunys, šuniukai
Skelbimai 1081 - 1110 iš 11573
rūšiuoti pagal kainą

reklama