Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Skubiai ieško namų nakties juodumo jauna katytė Ksena!

Skubiai ieško namų nakties juodumo jauna katytė Ksena!

sausio 24, 2020
LIT5334
Ir kas galėto pagalvoti, meili mažylė didelėm akim ir dar didesnėm ausim taps tiesiog nepakeičiama už save tris kart didesnei katei. Taip, Ksena vis dar turi šeimininkus ir terminą, kiek pas juos gali
apsistoti (daugiau nei 3 savaitės) ir visiems labai gaila, bet, deja Ksenos šeimininkai priversti pasirinkti.
Dar neseniai, būdama visia mažytė Ksena vadinosi Nefertite ir buvo viena iš „Naminuku“ globotinių. Neilgai trukus atsirado šeimininkai, kurie ieškojo ne tik dar vienos augintinės sau, bet ir draugės savo esamai augintinei – vyresnei katytei.Deja, niekas negalėjo numatyti, kad mažoji Ksena sukels tokia sumaištį vyresniosios katytės gyvenime. Nepaisant to, kad mažylė siūlė savo draugystę ir kompaniją, ji nuolat buvo atstumiama, apšnypšta ir apurgzta. Galvojant mažąją Ksena tai liūdino ar išgąsdino ? – Nieku gyvu! Ji tiesiog ignoravo tokį, jos manumu, nemandagų vyresnėles elgesį. Ir toliau savo naujiuose namuose elgėsi kaip šeimininkė.
Deja, toks Ksenos „ižūlumas‘‘ vyresniajai katytei tapo ne tik nesuprantamas, bet ir nepakeliamas.
Senbūvė tris savaites vemdavo iš streso, kol galiausiai pamiršo gvenimo džiaugsma, ir nusprendė pasitraukti kuo toliau nuo gyvenimo su mažąja Ksena ir persikraustė ant spintos.
Šeimininkai pajūto kaltę prieš savo mylimąją augintinę, kad jų geras noras, įtaisyti jai nauja draugę, virto jos stereso ir depresijos priežastymi. O vargšelė Ksena žiūri ir nesupranta, kas ne taip, juk namai nuostabūs, čia ji būtų ir būtų bet. Nejaugi pajutus namų šilumą, ji vel turės gryžti prie „ beglobio duonos “ ?
Šeimininkai Ksena apibūdina kaip be galo meilią, nuolat besiglaudžiančią, žaismingą, taikią ir judrią katytę. Atsisveikinimas su ja – tai didelis širdies skausmas viseims (na, išskyrus senajai augintinei), tačiau spendimas jau padarytas ir mes taip pat manome, kad Ksenos vieta ten, kur ji laukiama, mylima, ir niekam netrukdo.
Jeigu ieškote jaunos (Ksenai maždaug 3,5mėn.), švarutės, jaukios, neišrankios, sveikos naminukės, net neabejokit – čia ji! Ir ji nori būti Jūsų namų džiaugsmu.
Atvejis skubus, nes šeimininkai nori, kad jų senoji katytė vėl džiaugtųsi gyvenimų, tad jei tik galite padėti ir priglausi Ksena, skambinkite Ruslanui 8 658 19880 (Vilnius) arba „Naminukams“ 8 648 30077!
P.s. Atsakingiems šeiminkams transportas organizuojamas ir į kitą miestą.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Katės, kačiukai
rodyti žemėlapį
Skelbimai 3241 - 3270 iš 11573
rūšiuoti pagal kainą

reklama