Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Skystas sklabimo gelis PROFline, audinių minkštiklis
  • Skystas sklabimo gelis PROFline, audinių minkštiklis
  • Skystas sklabimo gelis PROFline, audinių minkštiklis
  • Skystas sklabimo gelis PROFline, audinių minkštiklis
35Lt 10.80€

Skystas sklabimo gelis PROFline, audinių minkštiklis

gegužės 22, 2018
LIT13570
PROFline skalbimo gelis WHITE, skirtas baltiems audiniams.
PROFline skalbimo gelis UNIVERSAL, skirtas visų tipų audiniams.
PROFline skalbimo gelis COLOR, skirtas spalvotiems audiniams.
PROFline skalbimo gelis SENSITIVE, skirtas visų tipų audiniams. Tinka žmonėms turintiems jautrią ar alergišką odą, vaikams.

5 l bakelis - 100 skalbimų - 35 Lt.
-

Skalbimo gelis puikiai išskalbia drabužius, juos dezinfekuoja bei atgaivina audinių spalvas ir nepriekaištingai išskalbia įvairių tipų dėmes. Tinka skalbimui rankomis bei skalbimo mašina. Patogus dozuoti. Priemonės paskirtis - išskalbti drabužius, juos atgaivinat ir dezinfekuojant. Tinkamai naudojant neklasifikuojamas kaip pavojingas žmonių sveikatai ir aplinkai.
Laikyti sausoje tinkamai paruoštoje patalpoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio ir nuo šilumos židinių, karštų paviršių ir atviros liepsnos.

*


Profline audinių minkštiklis, minkština visų tipų audinius, jiems nepakenkdamas.Naudojant skalbinių minkštiklį Profline, skalbiniai tampa švelnūs, purūs bei itin kvapnūs.

5 l bakelis - 150 skalbimų - 30 Lt.


*
Visi Profline produktai yra sertifikuoti, produktų kokybė ir gamybos procesai yra griežtai kontroliuojami ir laikomasi atitinkamų EU norminių aktų ir direktyvų: EB Nr.648/2004, 1907/2006/EB (REACH), 73/404/EBB, 73/405/EBB. Gamybos procese taip pat geros įdiegti gamybos praktikos ir geros higienos praktikos modeliai.

- PROFLINE gamybos procese naudojamos tik aukščiausios kokybės sudedamosios medžiagos, gamtinis muilas, kiti natūralūs komponentai, kurie efektyviai kovoja su įsisenėjusiais nešvarumais ir dėmėmis.

- PROFLINE skalbimo priemonėse, kaip ir daugelyje ekologiškų priemonių, naudojamos tik lengvai aplinkoje skylančios paviršiaus aktyviosios medziagos. Į skalbimo miltelių sudėtį įeina naturalūs fermentai, t.y. enzimai, kurie yra gamtinės kilmės ir išgaunami is natūralios tulžies. Tulžis yra vienas geriausiai dėmes šalinančių priemonių.

- PROFLINE sudėtyje NĖRA fosfatų, chloro junginių, dažų, optinių baliklių ir kvapiųjų medžiagų, kurie gali sukelti alergijas ir kontaktinį dermatitą.


PROFLINE produktai užtikrina jūsų skalbinių ir namų švarą, tausodami Jūsų sveikatą ir Jus supančią aplinką!
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Namai, daržas, sodas >> Kita, įvairūs
Skelbimai 7441 - 7470 iš 11583
rūšiuoti pagal kainą

reklama