Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Jungtiniai Arabų Emyratai: naujas 2012-2013 sezonas - dar daugiau malonumų, spec. pasiūlymų, nuolaid
2 400Lt 733.33€

Jungtiniai Arabų Emyratai: naujas 2012-2013 sezonas - dar daugiau malonumų, spec. pasiūlymų, nuolaid

gegužės 17, 2018
LIT4977
Poilsis Jungtiniuose Arabų Emyratuose tai jokiais būdai ne "vidutinės" atostogos. Tai nuostabi atostogų kryptis tiek jaunimui, tiek visai šeimai, kupina nepakartojamų įspūdžių, kvapą gniaužiančių architektūros paminklų, aksominių paplūdimių, garsiausių viešbučių, restoranų , pramogų ir prekybos centrų.

Tai ko gi dar laukti? Pradėkite savo nuotykius su kelionių organizatoriumi "FOXtravel". Aplankykite Jungtinius Arabų Emyratus vos nuo 2400 Lt/asmeniui (su skrydžiu).

Patirkite patys JAE svetingumą, įsitikinkite patys, kodėl ši šalis vadinama Arabijos perlu, atraskite dar nepažintus pasaulio stebuklus - juk JAE tai 7 unikalių emyratų junginys: Dubajaus, Abu Dabio, Šardžos, Um al Kaivaino, Ras al Kaimos, Al Aino ir Fudžeiros . Nežinote, kurį iš jų norėtumėte pamatyti? Ne bėda, vienos kelionės metu galėsite aplankyti visus. Kelionių organizatorius "FOXtravel" pasiūlys Jums apgyvendinimą bet kuriame iš emyratų, sudėlios pageidaujamą maršrutą ir pasirūpins visais kelionės dokumentais, o svarbiausia - JAE viza (JAE vizos kaina - 210 Lt/asmeniui).

Sužinoti detalesnės informacijos apie keliones, galiojančius pasiūlymus, nuolaidas, akcijas, vizas į JAE, pateikti savo užklausimus ir kelionių rezervacijų užsakymus galite nurodytais kontaktais.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Skelbimai 31 - 60 iš 61
rūšiuoti pagal kainą

reklama