Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Keleiviai, siuntos i DANIJA
  • Keleiviai, siuntos i DANIJA
  • Keleiviai, siuntos i DANIJA
  • Keleiviai, siuntos i DANIJA

Keleiviai, siuntos i DANIJA

gruodžio 25, 2019
LIT9239
UAB „LitRed“ – licencijuota transporto kompanija vykdanti keleivių, siuntinių, krovinių pervežimus iš Lietuvos į Daniją bei iš Danijos į Lietuvą.

Turime ilgametę patirtį, vežame tik su naujais 2010-2012m. mikroautobusais, kuriuose įmontuotos mikštos, reguliuojamos sėdynės, Tv-Dvd video sistemos, oro kondicionieriai, navigacijos vairuotojams.

Krovinių pervežimas - 2.1m ilgio, 2m aukščio bagažo skyrius(lagaminai, baldai, buitinė technika, langai, durys, motociklai, motoroleriai, dviračiai, varikliai, ir kita).

Teikiame perkraustymo paslaugas iš Lietuvos į Daniją ir iš Danijos į Lietuvą.

Lietuviškų maisto produktų atvežimas iš Lietuvos į Daniją(vežame automobiliniais šaldikliais).

Taip pat teikiame gyvūnų (šunys, katės ir kiti) pervežimo paslaugas.

Į Daniją išvykstame: antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais.

Į Lietuvą išvykstame: pirmadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais.

Lietuvoje vežame i/iš šių miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Lazdijai.

Danijoje vežame i/iš visų miestus!

Vaikams, pastoviems klientams, grupėms – NUOLAIDOS!

Kelionės metu visi keleiviai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų draudimo kompanijos “Ergo” draudimu.

Rezervacija tel: 37061030916 bei 4527575666¬¬¬¬¬¬¬¬Į Daniją, iDanija, iDANIJA eu, i Danija, is Vilniaus į Daniją, iš Kauno į Daniją, iš Šiaulių į Daniją, iš Panevėžio į Daniją, iš Klaipėdos į Daniją, iš Alytaus į Daniją, keleiviai į Daniją, siuntos į Daniją, pervežimai į Daniją, vežame į Daniją, vežame iš Danijos, mikroautobusas iš Danijos į Lietuvą, patogiai i Danija, atlenkiamos sedynes, legali imone i Danija, kroviniai į Daniją, baldų pervežimas į Daniją, autodalys i Danija, langų pervežimas i Daniją, dviračių pervežimas iš Danijos, perkraustymai į Daniją, tarptautiniai perkraustymai, vezame sunis i Danija, vezame i Kopenhaga, veza i Vokietija, veza is Vokietijos, veza i Flensburg, Lubeck, Kiel, Rostock, parcels to and from denmark, passengers Denmark, packages to Denmark, minibus from Denmark to Lithuania, passagerer fra Danmark to Litauen, pakker fra Danmark til Litauen, kørsel til Litauen
Kontaktai :
Skelbimai 61 - 90 iš 128
rūšiuoti pagal kainą

reklama