Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Boserono veislės šuniukai
  • Boserono veislės šuniukai
  • Boserono veislės šuniukai
  • Boserono veislės šuniukai
  • Boserono veislės šuniukai
400€

Boserono veislės šuniukai

spalio 05, 2019
LIT5080
Liepos 16 d. gimė nauja kilmingų boseroniukų vada. 5 marmuriniai ir 7 juodi šuniukai. Mama Momento Enigma (marmurinė) LT, tėvas Dorian Du Mas Roc Maria (juodas) FR. Šuniukai parduodami su kilmės dokumentais, ES pasais, mikročipais.
Boseronas - Berger de Beauce - prancūzų aviganis.

Teirautis: tel. 8 61526847; 8 65046545

Trumpai apie veislę
Boseronų aukštis 65-70cm. Svoris 40-50 kg.
Boseronai sumanūs, judrūs, nuovokūs, ištikimi šeimininkui ir jo šeimai.
Šie šunys drąsūs, ištvermingi, sargūs ir labai protingi.
Pirmą kartą boseronų veislė dokumentuose pažymėta dar 1578 m. Boseronai labai universalūs ir lengvai mokomi pačių įvairiausių užduočių, Prancūzijoje naudojami kaip tarnybiniai, armijoje ir policijoje, t. p. kaip aviganiai, medžiotojai, asmens sargybiniai, teritorijos ir patalpų saugotojai. Dėl savo greitų refleksų, ryžtingumo, nepasitikėjimo aplinkiniais, boseronai laikomi idealiais tarnybiniais šunimis.
Boseronas besąlygiškai paklūsta savo šeimininkui. Boseronas pasižymi aukštu intelektu, gera atmintimi, visada išlieka budrus, turi sugebėjimų nujausti nuotaiką, dar nepasakytą žodį ar komandą. Boseronas visada kontroliuoja padėtį ir žino, kada reikia įsikišti net nesulaukus komandos.
Bet nežiūrint to, boseronas puikiai pritampa šeimoje ir tampa puikiu apsauginiu ir kompanionu. Tai nepaperkamas „angelas sargas", siela ir kūnu atsidavęs šeimai, kurioje gyvena. Boseronų labai išugdytas atsakomybės jausmas, savo angelo sargo vaidmenį paskirsto visiems šeimos nariams, geras vaikų draugas ir patikimas jų apsauginis. Namuose boseronas - draugas, visų įvykių dalyvis, kuris viską supranta iš mūsų judesių, gestų, mimikos. Jaučia net neišsakytas mūsų mintis. Šios veislės šunys retai loja ir tai tik labai rimtu pagrindu. Boseronai nemėgsta grubumo. Šios veislės šunį galima papirkti gerais, šiltais santykiais. Jis atiduoda visą save mainais už meilę. Puikiai sutaria su kitais naminiais gyvūnais.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Šunys, šuniukai
Skelbimai 3931 - 3960 iš 11575
rūšiuoti pagal kainą

reklama