Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama 3 mėnesių juoda kaip anglis, greita kaip pantera katytė!
  • Dovanojama 3 mėnesių juoda kaip anglis, greita kaip pantera katytė!
  • Dovanojama 3 mėnesių juoda kaip anglis, greita kaip pantera katytė!

Dovanojama 3 mėnesių juoda kaip anglis, greita kaip pantera katytė!

lapkričio 30, 2018
LIT4252
Magiško grožio katytė Zinka buvo atrasta gailiai verkianti po automobiliu. Ir tai buvo ne šiaip diena, o visų prietarų išmarginta balandžio 13-oji, penktadienis! Turbūt tie, kurie tiki šios dienos nešamomis nelaimėmis, bijotų bėdos ir net nepasivargintų žvilgtelėt, kas tyliai verkia po automobiliu.
O štai atsirado viena drąsi mergina, kuri nepabūgo ir nusprendė, kad ši diena kažkam turi tapti laiminga: ir vieniša mažylė gatvėje, praminta Zinka, netrukus atsidūrė savo gelbėtojos rankose, vėliau pas globėją Eglę, o dabar „Naminukų“ globoje!
Čia Zinka pakliuvo jau išpuoselėta, nublusinta, nukirminta, švariomis ausytėmis ir kaip reikiant atkutusi! Ko dar reikia, kad paaugliukė Zinka taptų laiminga? O gi tikrų namų!
Šiai gražuolei maždaug trys mėnesiai ir jeigu galvojate, kad priglaudę Zinką į savo namus, turėsite paprastą juodą katytę, tai turime iš anksto įspėti, kad žiauriai klystate. Nepaprasto grakštumo Zinka ne šiaip raganiškų išmįslų juoda katė, ji tikra pantera! Tarsi torpeda ji per kelias sekundes gali apsukti dešimt ratų ir tik spėk sužiūrėti: čia ji ant palangės, čia ant sufutės, o čia jau po stalu. Tik nepamanykit nieko blogo! Nepaisant savo raketos turimų savybių, Zinka po savęs nepalieka betvarkės, kiekvienas jos judesys atrodo tikslus, elegantiškas ir apskaičiuotas. Kur Zinka susiruošia miegoti?- Tą greit suprasite iš garsaus jos viduje paleisto murkimo motoriuko.
Išdykelė Zinka ypač mėgsta žaidimus su žmogumi: gaudynes, slėpynes ir savo sugalvotas kovas. Kaip tikras samurajus ji mėgsta prisėlinti iš už kampo ir kaip šikšnosparnis išskleidus letenėles jau skrieja tiesiai į kojas, o kartais šokinėja aplink visomis keturiomis vienu metu ir kviečia žaidynėms arba sugalvoja apsimest mažu šuniuku ir visas jos žaidimas vadinasi „pagausiu tavo ranką su dantukais“!
Priglaudusiems mažylę Zinką, galime garantuoti neišsenkantį energijos šaltinį namuose, gražiausias matytas katiniškas pozas, nuostabią žaidimų draugę, savotišką „rožinės panteros“ šokį kiekvieną dieną, ir. Gal net sumažėjusias šildymo sąskaitas! (Juk su tokiu ugnies kamuoliuku šalta nebūna).
Norėdami priglausti šią juoda gražuolę į savo namus, skambinkite „Naminukams” 864830077! (Vilnius)
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Katės, kačiukai
Skelbimai 10381 - 10410 iš 11582
rūšiuoti pagal kainą

reklama