Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama gražuolė Vuksė
  • Dovanojama gražuolė Vuksė
  • Dovanojama gražuolė Vuksė
  • Dovanojama gražuolė Vuksė
  • Dovanojama gražuolė Vuksė
1€

Dovanojama gražuolė Vuksė

sausio 18, 2020
LIT14965
Vuksė nuo pat savo mažų dienų buvo beprotiškai graži, o kartu ir kietas riešutėlis su savo tvirta nuomone. Dabar jai maždaug 7-8 mėn., ir visiškai jaukia katyte jos nepavadintum: ji puikiai tvarkosi katinų kompanijoje, kartu su visais laukia žmogaus, garsiai pasisveikina, seka kiekvieną judesį, tačiau visada išlaiko, anot jos, reikiamą atstumą. Jei paglostyt - tai tik švelniai ir labai trumpai, antraip tas artumas ją pradeda gluminti, lyg bijotų pažint iki galo. Kiekviena katytė turi savo kalbą, su Vukse lengviausia "susišnekėti" žaidžiant, tada ji atsipalaiduoja, stumdo ridenamą kamuoliuką, gaudo už siūlo pririštą plunksnelę ir jaučia, kad ji su žmogumi gali būti ir draugais!

Vuksė jau paskiepyta ir sterilizuota. Per visą laiką, praleistą "Naminukų" globoje, ji sulaukė ne vieno svečio, norėjusio padovanoti jai namus, bet, deja, nei vieno, kuris ryžtųsi ją prisijaukinti, todėl pažintis prasidėdavo ir baigdavosi taip ir nepalikus narvelio ribų, pasislėpus už kraiko dėžutės, baikščiai dėbčiojant tom didelėm, nuostabiom ir pasimetusiom akytėm. Bet Vuksė dar neprarado vilties tapti kažkam reikalinga, ji nori namų, šeimininko, žmogaus, tik nežino, kaip tą išreikšti.

Jei galite Vuksei padovanoti namus (bute, kaime ar sodyboj), skambinkite "Naminukams" tel. nr. +370 648 30077 arba 8 659 35383 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Pagarbiai,
VšĮ „Naminukai“
www.naminukai.org
„Nes. Be namų negerai!“
Kontaktai :
Gyvūnai >> Katės, kačiukai
Skelbimai 11251 - 11280 iš 11580
rūšiuoti pagal kainą

reklama