Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama puiki 2 mėn. mažylė rasta prie banko, vardu Blanka!
  • Dovanojama puiki 2 mėn. mažylė rasta prie banko, vardu Blanka!
  • Dovanojama puiki 2 mėn. mažylė rasta prie banko, vardu Blanka!
  • Dovanojama puiki 2 mėn. mažylė rasta prie banko, vardu Blanka!
  • Dovanojama puiki 2 mėn. mažylė rasta prie banko, vardu Blanka!

Dovanojama puiki 2 mėn. mažylė rasta prie banko, vardu Blanka!

gruodžio 02, 2018
LIT4289
Gėda pelėda nedoram šeimininkui. Jis paliko mus prie ištaigingo banko kartu su mama. Turbūt pamanė, kad tie, kas turi pinigų, turės vietos ir mums savo namuose. Pagalvojo, kad atvažiuos koks ponas su prabangiu kostiumu, švariai nuvalytais batais ir pamatys mus. Jam taip pasidarys mūsų gaila, kad viską metęs, pasisodins mus ant savo kvepiančio automobilio sėdynės ir su vėjeliu keliausim pas jį ir valgysim lašišą, gersim šiltą pienuką, paskui šiltai miegosim pūkiniuose pataluose!
Ir nieko panašaus neįvyko. Gulėjom susigūžusios ant šaltų akmenų įsikibusios mamytei į šonus ir stebėjom banko svečius. Aišku, stengėmės atrodyti kuo išdidžiau, bet nei pono su pilku švarku, nei ponios su raudonu sijonėliu, nei dar kelių šimtų gražių žmonių, mes nesužavėjom.
Galų gale banko darbuotojai sujudo: nusprendė, kad mūsų šeimynėlė įkurdinta visai ne vietoje ir mums čia ne tik, kad nesaugu, bet. Deja, kad ir kokios gražios bebūtume, mes nepuošiam banko teritorijos. Žmonės čia važiuoja tvarkyti reikalų, o ne stebėti išmestų kačiukų pasirodymo. Ir taškas. Bankas ne cirkas ir ne zoologijos sodas, tad vienas po kito darbuotojai skambino visoms gyvūnų globos tarnyboms iš eilės prašydami išsivežti šeimynėlę.
Taip dvi mažylės ir gražuolė mama pakliuvo į „Naminukų“ globą! Mažylės pramintos Sveda ir Blanka praėjo visas grožio procedūras: buvo nublusintos, nukirmintos, išvalytos ausytės ir. Sveda netrukus iškeliavo į namus, o Blanka nekantriai laukia, kada galės keliauti pas šeimininkus!
Ir visai nebūtinai pas ponus, ir visai nebūtinai pas tuos, kas mėgsta pinigus, ir tikrai nebūtinai pas tuos, kurie vaikšto į darbus vilkėdami prabangiais kostiumais. Svarbiausia ten, kur jauku ir plaka mylinčios širdys. Kur gyvena geriausi šeimininkai ir kuriems visai nesvarbu, kad jų namus puoš ne veislinė, o katytė išgelbėta iš gatvės.
Trispalviukei Blankai maždaug 2 mėnesiai, ji žaisminga, sekiotoja, besidominti maisto gamyba, murkia glostoma, ir nors dar šiek tiek baikštoka, mes tikim, kad parodytas Jūsų švelnumas neliks nesuprastas ir Blanka netrukus taps Jūsų ištikimiausia bičiulė!
Norėdami suteikti Blankai namus skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Katės, kačiukai
Skelbimai 4651 - 4680 iš 11578
rūšiuoti pagal kainą

reklama