Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Dovanojami du nedidelio ūgio šuniukai
  • Dovanojami du nedidelio ūgio šuniukai
  • Dovanojami du nedidelio ūgio šuniukai
  • Dovanojami du nedidelio ūgio šuniukai

Dovanojami du nedidelio ūgio šuniukai

sausio 11, 2020
LIT52198
Maži, ištikimi ir draugiški, 4 m. amžiaus šuniukai Rulis bei jo broliukas Puris labai labai ieško namų!
Šuniukai visą savo gyvenimą gyveno pas senelius, kurie juos mylėjo ir lepino. Dienas leisdavo lauke, vakarais parbėgdavo i namus, palaikyti kompanijos žiūrint televizorių. Deja, įvykusi nelaimė, per dieną juos iš mylimų draugų, pavertė beglobiais. Namai tapo tušti, o Ruliukas ir Puriukas nesuprasdami kas įvyko kasdien tupėjo prie kelio, laukdami grįžtančių šeimininkų. Deja.
Juos priglaudė geri žmonės, tačiau čia iškilo bėda - naujokėlių nenori pripažinti ir visaip skriaudžia trys Vokiečių aviganių kalytės. Ne kartą skaudžiai sukandžioti, jie tyliai bando išsilaižyti visas žaizdas ir kantriai, su viltimi laukia tų žmonių, kuriem jie bus tikrai reikalingi ir mylimi.
Šuniukai visą gyvenimą praleido drauge, juos sieja labai stiprus tarpusavio ryšys, tad būtų gerai jei ir naujuose namuose galėtų draugiškai glaustis vienas prie kito.
Deja, vilties, kad ši jų mažutė svajonė išsipildys mažai, tad broliukai dovanojami ir atskirai, tikintis, kad naujų namų meilė viską išgydys.
Šuneliai geriausiai tiktų gyventi nuosavo namo teritorijoje, nes iki šiol taip gyvenę. Deja sargavimui netinka, nes tai draugai, o ne sargai.
Broliukai šiuo metu gyvena Žemaitijoje, bet atsiradus geriems namams, atvežtume į betkurį miestą.
Daugiau nuotraukyčių http:/sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/7/dienorastis/3490/
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Šunys, šuniukai
Skelbimai 1801 - 1830 iš 11573
rūšiuoti pagal kainą

reklama