Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
DOVANOJAMAS GERAŠIRDIS KAČIUKAS RUBIKAS!
  • DOVANOJAMAS GERAŠIRDIS KAČIUKAS RUBIKAS!
  • DOVANOJAMAS GERAŠIRDIS KAČIUKAS RUBIKAS!
  • DOVANOJAMAS GERAŠIRDIS KAČIUKAS RUBIKAS!
  • DOVANOJAMAS GERAŠIRDIS KAČIUKAS RUBIKAS!
1Lt 0.31€

DOVANOJAMAS GERAŠIRDIS KAČIUKAS RUBIKAS!

gegužės 19, 2018
LIT14466
Katinėlis Rubikas yra gyvas įrodymas to, kad visai šalia, vos per žingsnį nuo skausmo, kančių ir neteisybės, yra ir nepaprastas gėris, o gal net stebuklas. Ir viskas viename, tame pačiame gyvenime. Ir visą tai per savo trumpus 4 gyvenimo mėnesius jis jau spėjo patirti.
Kaip manote, kokia tikimybė purvinam, ligos suvalgytam, vos pajudančiam kačiukui išmestam šalia mokyklos, sulaukti pagalbos? Kokia tikimybė, kad vienas iš daugybės tėčių vedančių savo vaikus į mokyklą, pastebės jį? Kokia tikimybė, kad iš tikrųjų jis bus ne šiaip tėtis, o Tėtis iš didžiosios raidės, kuris be rūpesčio savo vaikui, susirūpins ir kažkieno išmestu katės vaiku? Ir paėmęs vos į du delnus telpančią niekieno bėdą parsineš ją į savo švarius namus, drebančiu balsu skambins žmonai pasakyti, kad negalėjo palikti (iš anksto žinodamas, kad negalės ir pasilikti).
Po beveik 2 mėnesių gydymo, Rubikas jau visiškai atsigavęs, švarutis, kvepiantis namais ir net paskiepytas! Yra kai kas, ko išsaugoti nepavyko- tai Rubiko akytė, bet susipažinus su juo, šis nedidelis trūkumas kažkur dingsta, nes Rubikas yra nuostabus ir pradedi nepastebėti, kad į tave jis žiūri tik su viena tobula, supratinga ir mąslia akyte, kuri moka kalbeti už dvi, o jei reikėtų- ir už visas dešimt! Tada supranti, kad jam nieko netrūksta, tik gražaus istorijos galo, nes viskas ką likimas jam padovanojo- tai labai jaukią, saugią, bet laikiną stotelę. Žmonės laikinai priėmę Rubiką, kad ir kaip norėtų, turi svarių priežasčių dėl ko negali jo pasilikti, todėl turime skubėti surasti Rubikui jo tikruosius žmones!
Šis stebuklingas kačiukas yra geriausių savybių rinkinys: labai tvarkingas, draugiškas, myli vaikus, moka juokingai pasilinksminti nenusiaubdamas namų, o kartu ir ramus, neįkyrus, švelnus, geraširdis. Ir nori savo gerą širdutę padovanoti savo būsimam šeimininkui.
Kokia tikimybė, kad Tu dabar skaitai šią istoriją ir ieškai draugo? Kokia tikimybė, kad šią akimirką supranti jog tai Tavo būsimas augintinis? Jog Tu žiūri į jį ir supranti, kad jam nieko netrūksta. Tik Tavęs…
Dėl katinėlio Rubiko skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius) (Jei negalime atsiliepti, skambinkite vėliau, arba parašykite žinutę).
Skelbimai 421 - 433 iš 433
rūšiuoti pagal kainą

reklama