Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama 3 mėn. fantastiška katytė Maja!
  • Dovanojama 3 mėn. fantastiška katytė Maja!
  • Dovanojama 3 mėn. fantastiška katytė Maja!
  • Dovanojama 3 mėn. fantastiška katytė Maja!
  • Dovanojama 3 mėn. fantastiška katytė Maja!

Dovanojama 3 mėn. fantastiška katytė Maja!

gruodžio 06, 2018
LIT57484
Maja, kaip ir dvi jos sesutės, buvo rasta autoservise, kurį laiką matyta su mamyte, kuri, deja, vėliau dingo. Autoserviso darbuotojai spėja, kad mamytė galėjo būti partrenkta automobilio. Taigi mažylės liko vienos, mažos ir alkanos. Neaišku, kokiu būdu, bet jos išgyveno visą savaitę be mamytės.
Mažų katyčių šeimynėlė pateko į „Naminukų” globą, kur su rūpestingos savanorės Santos pagalba buvo išmaitintos dirbtiniu pienuku.
Šiuo metu juoda „pantera” Maja laikinai glaudžiasi Margaritos namuose ir svajoja apie visa, kas tikra: namus, šeimininką, saugumą ir pastovumą. Nors mažylei Majai maždaug 3 mėnesiai, jos gintarinės gilios akytės spinduliuoja mąslumą. Ji tikra svajoklė, romantikė, grakšti katiniškų pozų žinotoja, gudruolė, švelni juoda plunksnelė, kutenanti nosį. Kaip būna šeimos žmonių, taip ir Maja - šeimos katė, mokanti gautą šilūmą grąžinti dvigubai. Na, ir nepamirškime, kad ji jauna katytė, tad kartais jos „gintariniuose žiburėliuose” sušoka ir velniukai, kurie žadina medžiotojos instinktą, o tada Maja gaudo: kraiką, saldainio popierėlį, siūlą, kaspiną ir viską, kas stumtelėjus juda ir čeža.
Svajoji apie elegantišką gražuolę savo namuose? Maja laukia gerų šeimininkų, su kuriais galėtų nugyventi visą savo gyvenimą.
Dėl Majos galite skambinti jos globėjai Margaritai tel. 8 606 98473 arba „Naminukams” tel. 8 648 30077 (Vilnius)!
Skelbimai 421 - 429 iš 429
rūšiuoti pagal kainą

reklama