Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojami 2 mėn. skiepyti kačiukai - margučiai!
  • Dovanojami 2 mėn. skiepyti kačiukai - margučiai!
  • Dovanojami 2 mėn. skiepyti kačiukai - margučiai!
  • Dovanojami 2 mėn. skiepyti kačiukai - margučiai!
  • Dovanojami 2 mėn. skiepyti kačiukai - margučiai!
1€

Dovanojami 2 mėn. skiepyti kačiukai - margučiai!

spalio 11, 2019
LIT12421
Mažų kačiukų penketukas kartu su kate mama buvo rasti vieno iš Naugarduko gatvės daugiabučio namo rūsių. Tuomet jiems dar buvo vos kelios savaitės. Šiai šeimynėlei pasisekė: iš rūsio, kuriame grėsė būti „užkaltiems“, jie pateko tiesiai į „Naminukų“ globą.
Dabar kačiukams maždaug 2,5 mėn., jie jau „nukirminti“, paskiepyti, sėkmingai naudojasi kraiko dėžute. Ir pažvelgus į juos, neįmanoma nesišypsoti - iškart matyti tvirtas giminystės ryšys! Vos priartėji, narvelio grotas aplimpa juodai balto kailiuko lopinėliai: balta kojytė, juoda kojytė, balta nosytė, juoda nosytė. Visi tokie panašūs, o įsižiūrėjus - skirtingi, tarsi būtų linksmai pasiautę juodai baltų dažų paletėje. Vadoje trys vyrukai ir dvi katytės. Aišku, mažyliai šiek tiek nerimauja dėl jiems klijuojamos „paprastų“ kačiukų etiketės, jie juk nori būti ne tik paprasti, bet ir labai gražūs, kažkieno pamilti ir ypatingi. Jie nori turėti kam įrodyti, jog panašumas į kokią nors veislę ar filmuko herojų - iš tiesų joks pranašumas, o tik išorė. Jie nori įrodyti, kad juodai balti kačiukai nėra tik tie, kurių daug, jie - tie, kurie protingiausi, šmaikščiausi, garsiai murkiantys ir stipriausiai mylintys!
Jie visi vieningai kaskart žiūri į prasiveriančias prieglaudėlės duris, tikėdamiesi, kad štai dabar, tuoj tuoj pro atsidariusias duris įžengs vieno iš jų šeimininkas! Ir bus šventė!
Gal vieno iš jų būsimas šeimininkas esate Jūs? Jei taip, skambinkite „Naminukams” tel. nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, rašykite žinutę).

Pagarbiai,
VšĮ „Naminukai“
www.naminukai.org
„Nes. Be namų negerai!“
Kontaktai :
Skelbimai 241 - 270 iš 429
rūšiuoti pagal kainą

reklama