Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Energingoji katytė Manija ieško namų!
1Lt 0.31€

Energingoji katytė Manija ieško namų!

balandžio 28, 2018
LIT59994
Labai prašome nepasijuokti iš mūsų pastangų ir iš „Naminukų“ globotinės katytės Manijos, bet tai yra vienintelė nuotrauka iš fotosesijos, kur ji matosi. Visose kitose - tik fonas, kuriame šmėsteli išsiliejusių galūnių fragmentai.

Todėl jos prisistatymas - viena nuotrauka, bet kad pažintumėte, kokia ji nuostabi, privalote pamatyti gyvai! Manijai maždaug 3 - 3,5 mėn., į „Naminukų“ globą ji atkeliavo iš Elektrėnų po to, kai dar visai mažą ją paliko mama. Ir mūsų globoje ji iki šiol dėl bene juokingiausios priežasties visoje istorijoje - mes negalime jos nufotografuoti tam, kad parodytume plačiajai visuomenei! Kodėl? Ji taip pavargo nuo tos siaubingai ribotos erdvės savo narvelyje, kad atėjus laikui fotografuotis, katytė taip džiaugiasi suteikta erdve, jog tas džiaugsmas liejasi per kraštus, taip pat ir toli už nuotraukos kraštų, ir turbūt net gražiausias pasaulyje fejerverkas, paleistas jai prieš nosį, nesugebėtų tą akimirką jos sustabdyt nuo sumanymo pramankštinti kojeles.

Todėl mielieji, teks Jums patikėti ta vienintele turima nuotrauka, kad mažylė yra nuostabi ir kad beprotiškai nori turėti namus! Ji gera, jauki, judri, žaisminga, neišranki, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, o didžiausią džiaugsmą jai teikia pasirodęs žmogus (galbūt keistas ir netradicinis bruožas katytei), tačiau pastebėjome, jog kačiukai, kuriems tenka būti anksti atskirtiems nuo mamų, dažnai būna ypač socialūs ir drąsūs žmonių atžvilgiu.

Maniją jau netrukus bus galima vadinti paaugliuke, o ji lig šiol dar nepažinus gyvenimo už narvo ribų, bet matyti, kad visa širdimi jaučia jo egzistavimą ir taip svajoja jį pažint, jog net nesitveria savam kailyje.

Šeimininke, Manija laukia Tavęs ir pažada būti nuostabia ir patikima Drauge! Jei galite padovanoti šiai mažylei namus, skambinkite „Naminukams“ tel. nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, skambučio laukiame vėliau arba parašykite žinutę).

Pagarbiai,
VšĮ „Naminukai“

„Nes. Be namų negerai!“
Kontaktai :
Skelbimai 211 - 240 iš 433
rūšiuoti pagal kainą

reklama