Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Išgelbėk katytę Prūdę, suteik jai namus!
  • Išgelbėk katytę Prūdę, suteik jai namus!
  • Išgelbėk katytę Prūdę, suteik jai namus!
  • Išgelbėk katytę Prūdę, suteik jai namus!
  • Išgelbėk katytę Prūdę, suteik jai namus!

Išgelbėk katytę Prūdę, suteik jai namus!

gegužės 06, 2018
LIT54314
„Kaip gera būtų dar šiek tiek pabūti. Kur niekada nesninga ant galvos, kur nieks daugiau neišmeta, kur nieks neužrakina durų kai lieki lauke (o baisiai šalta). Kur nieks piktai nežiūri ir nekaltina, kad pelės neįdomios. Kur niekam neįdomu, kad nesu jauniausia iš visų.Kaip gera būtų dar surasti nors mažytę šalį- kambarėlio dydžio, su mažu foteliu ir pilnu bliūdeliu. „

Katytė atkeliavo iš Prūdiškių miestelio, todėl ir praminėme ją Prūde. Porą metų ji gyveno laiptinėje ir vesdavosi nelaimingus vaikučius, kurie papuldavo po automobilio ratais arba paslaptingai dingdavo. Lig šiol katytės kelias buvo tik duobėtas- į Prūdiškes ji buvo atvežta ir numesta mirti. Atrodė ji labai išvargusi ir apleista. Moteriškėms pamačiusioms pagailo katytės, todėl per šalčius pradėjo įsileisti į laiptinę, ją šerti, prižiūrėti lauko sąlygomis. Netrukus Prūdė pradėjo keistis: numetusi susivėlusius „kaltūnus“, atsiaugino švelnų kailiuką, pagražėjo. Vėliau, patekusi į VšĮ „Naminukų“ globą, katytė buvo sterilizuota, o dabar laukia.
Nesikreiptume, jeigu netikėtume stebuklais, bet galbūt kažkas atras mažą kamputį savo namuose patyrusiai ir nuo gyvenimo negandų pavargusiai katytei? Prūdė sveika, rami, taktiška, nereikalaujanti dėmesio, savarankiška, tvarkinga, tikra inteligentė. Visi žinome, kad gyvenimas būna neteisingas, kad vyresėliams vietos po saule ir širdyse dažnai nebelieka, bet gal verta pabandyti kažką pakeisti? Galbūt nuo vieno Tavo žingsnio gyvenimas netaps teisingas, bet katytei padovanotas šansas bus pačiu gražiausiu jos gyvenime įvykiu.

Taip nesinori, kad tiek išgyvenusios katytės, dienos ir toliau bėgtų ant šalto laiptinės betono. Nors ir šeriama, bet, deja, ir ten ji nėra pats laukiamiausias svečias. Ir liūdna, bet tik svečias, o kur tikrieji namai.?

Norėdami padovanoti Prūdei naują gyvenimą, kreipkitės į Edgarą 8 671 90721!
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Katės, kačiukai
Skelbimai 7981 - 8010 iš 11573
rūšiuoti pagal kainą

reklama