Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Kauno apskritis >> Kaunas
Dovanojama katytė
  • Dovanojama katytė
  • Dovanojama katytė

Dovanojama katytė

balandžio 28, 2018
LIT1741
Jau nuo vasaros vidurio pastebėjome prie mokyklos gražutę baltą su šviesiai ir tamsiai rudomis dėmelėmis naminę katytę, jauną, gal kokių metų laiko ar mažiau. Pamanėme - gal iš namų pabėgo, gal žmonės ieškos ir pasiims. Bet laikas bėgo, katytės niekas neieškojo. Matėsi, kad tai dar vienas liūdno likimo gyvūnėlis, beširdžių žmonių išmestas į gatvę. Glaudėsi ji tei šen tai ten po daugiabučių balkonais, įsibaiminusi, vaikoma šunų ir nedorų vaikų. Numetus jai kokio ėdesio, godžiai puldavo prie jo. Tik su maistu buvo galima ją prisivilioti, šiaip žmonių jau šalindavosi.
Vienąkart pamatėme po eilinio vasaros lietaus, šlapiais kailinėliais, liūdną, alkaną, susigūžusią mokyklos kieme. Nutarėme kad ilgiau laukti negalima, reikia veikti. Masalas buvo mažos žuvytės, pagavome greitai, matyt buvo laaaaaabai skanu.
Namie pamaitinome (po ilgalaikio egzistavimo pusbadžiu apetitas buvo uch geeeeeras), išprausėme ir po kelių dienų sterilizavome. Dabar katytė jau drąsesnė, žaidžia, yra meili ir tvarkingai atlieka "reikaliukus" į dėžutę. Ieškome jai ramių gerų namų ir mylinčių žmonių.
Kontaktai pasiteiravimui: tel. nr. 8 684 96034, el. paštas kaunas@lese.lt.
Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ, daugiau informacijos rasite lese.lt.
Kaunas.
Kontaktai :
Gyvūnai >> Katės, kačiukai
Skelbimai 1411 - 1440 iš 1590
rūšiuoti pagal kainą

reklama