Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
NEBRANGEI PARDUODAMA SODYBA 24a.
260 000Lt 79 888.14€

NEBRANGEI PARDUODAMA SODYBA 24a.

gegužės 04, 2018
LIT53937
Sodyba randasi tarp Šilutės ir Klaipėdos miesto. Susisiekimas labai geras, nes gyvenviete isikurusi prie centrinio kelio, labai daznai reisuoja viesasis transportas, miestelyje yra mokyklos, darzelei, parduotuves ir kitos ivairios paslaugos.
Sodyboje yra viskas ko reikia.
Sodyba isikurusi truputi atokiau nuo centrines miestelio dalies, gatve rami, masinu srautas nedidelis.
Sklypo plotas 24a. sklype yra gyvenamasis namas ir ukinis pastatas(sandeliukas, garazas ir tvartas su patalpa pasaro atsargoms saugoti)
Gyvenamojo namo bukle gera, sudeti plastikinei langai, atnajintas virtuves kambarys, naujai irengtas ir perdarytas vonios kambarys, sujungta ir praplatinta svetaine.nepriklausomas sildymu, gaima kurenti savo kuru, po amu yra rusys, kureme galima laikyti maisto atsargas, o panorejus isirengti papildomas gyvenamas patalpas. Taip pat yra palepes, juose laikomi maziau naudojami daigtai, bet panorejus galima padidinti arba irengti naujus kambarius kurie turetu stoglangius.

Sklype yra, sodas, darzas, dirvozemis labai geras priziuretas ir derlingas, puikei nesa derliu. Yra irengtas mazas tvenkinukas, jis dekoratyvinis, bet atrodo gerai, yrac vasara.
Sodyba aptverta is visu pusiu.
Kaipmynai malonus, draugiski.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
  • Būsto tipas : Namas
  • Kambarių skaičius : 5
  • Vonių skaičius : 1
  • Patogumai : Garažas, Rūsys, Sodas, veja, Aptverta, Vienkiemis
  • Įrengimai : Visiškai įrengta, Virtuvės įranga, Šaldytuvas
  • Netoliese yra : Mokykla, Viešasis transportas, Policija, Kepykla, Mėsinė, Parduotuvė, Prekybos tinko parduotuvė, Prekybos ir pramogų centras, Ežeras, Upė
Nekilnojamasis turtas >> Nekilnojamojo turto pardavimas
rodyti žemėlapį
Skelbimai 10171 - 10200 iš 11586
rūšiuoti pagal kainą

reklama