Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Stalvirsiai CORIAN MONTELLI HANEX STARONE
  • Stalvirsiai CORIAN MONTELLI HANEX STARONE
  • Stalvirsiai CORIAN MONTELLI HANEX STARONE
  • Stalvirsiai CORIAN MONTELLI HANEX STARONE
800Lt 246.28€

Stalvirsiai CORIAN MONTELLI HANEX STARONE

vasario 18, 2019
LIT10332
jūsų namams


Virtuvės ir vonios, valgomojo stalo ir baro stalviršiai, praustuvai ir plautuvės, palangės, dušo padėklai ir sienelės, apšvietimo elementai ir daug kitų panaudojimo vietų Jūsų namuose.
Apie 100 spalvų, praktiškai nematomi sujungimai ir neribojamos formos, šiltas (lyginant su natūraliu akmeniu) ir lengvai valomas paviršius – visa tai tikrai pravers kuriant jaukius ir stilingus Jūsų namus.
Malonūs akiai, tvirti, patikimi ir nesudėtingai restauruojami stalviršiai ne tik taps neatsiejama Jūsų namų dalimi daugeliui metų, bet ir padidins jų vertę.


Ofisai, bankai, viešbučiai, sveikatos apsaugos sektorius .

Jeigu norite sukurti savitą stilių, atitinkantį Jūsų klientų reikalavimus, Corianâ medžiaga leis Jums visapusiškai įgyvendinti savo siekius.
Dabartiniams interjerams yra reikalingos šiuolaikiškos ir tuo pačiu patikimos bei atsparios dėvėjimuisi, dėl to kartais sunkiai randamos medžiagos. Corianâ yra būtent tokiems poreikiams pritaikyta medžiaga.
Darbastaliai, recepcijos, klientų aptarnavimo ir maisto išdavimo stalviršiai, konferencijų stalai, vonios kambario stalviršiai bei praustuvai, kolonų ir sienu apdaila, chirurginiai praustuvai – tai keletas šios medžiagos panaudojimo sričių.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
rodyti žemėlapį
Skelbimai 331 - 360 iš 498
rūšiuoti pagal kainą

reklama