Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Kauno apskritis >> Kaunas
Sveikatingumo prekės

Sveikatingumo prekės

gegužės 17, 2018
LIT52437
Patirkite tai! Gamtinio magnio-kalio-jodo polimineralo kristalų koncentratas su eteriniais aliejais kosmetinėms ir antistresinėms atpalaiduojančioms vonioms, o taip pat ir odos šveitimui, naudojimui pirtyje.
150 ml koncentrato ištirpinama 100 litrų šilto vandens. Šiai voniai skiriama 10-15 minučių. Namuose vonioje patartina pagulėti prieš miegą.
Vonios procedūra su bišofitu atpalaiduoja, praturtina odą mineralais ir pagerina jos būklę. Koncentrato sudėtyje yra 12% vandenyje tirpstančio magnio jonų, taip pat didelis kiekis jodo, ir mikroelementų. Efektyvi gamtinė alternatyva cheminėms jodo – bromo druskoms.
Neturite vonios? Šia druska puikiai nušveisite odą (pilingas). Ištrinkite kūną ir keletą minučių pabūkite, kad mineralai prasiskverbtų, o kad neprailgtų laikas, tuo metu pasimasažuokite kūną; paskui nuskalaukite vandeniu.
Pirtininkai itin mėgsta bišofito druską naudoti pirtyje- itrynus odą šia druska eikite kaitintis.
Nenaudokite bišofito esant žaizdoms, tačiau priemonė puikiai padės atsikratyti nepageidautinų spuogelių, o vonios rekomenduojamos sergant psoriaze (tik ne paūmėjimo metu).
Mineralai stiprina nagus!
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
rodyti žemėlapį
Skelbimai 541 - 570 iš 896
rūšiuoti pagal kainą

reklama