Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
NEBRANGIOS fotografo paslaugos ne tik vestuvėms.
  • NEBRANGIOS fotografo paslaugos ne tik vestuvėms.
  • NEBRANGIOS fotografo paslaugos ne tik vestuvėms.
  • NEBRANGIOS fotografo paslaugos ne tik vestuvėms.

NEBRANGIOS fotografo paslaugos ne tik vestuvėms.

balandžio 26, 2018
LIT4008
● VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMAS. Artėja vestuvės? Ieškote vestuvių fotografo? Nebrangios profesionalaus fotografo paslaugos. Meninė-reportažinė vestuvių fotografija. Profesionalios nuotraukos. Vestuvinių foto retušavimas, paruošimas spaudai. Profesionalus vestuvių fotografas pataria, rekomenduoja kaip vestuvių fotosesijai geriau pasiruošti. Siekiama, jog vestuvių albumą ar fotoknygą pripildytų natūralumo, nesuvaidintų emocijų ir meninę vertę turinčios nuotraukos. Priešvestuvinės (Love story), povestuvinės (Trash the dress) fotosesijos. DĖMESIO: Ypatingos AKCIJOS ir NUOLAIDOS vestuvių fotosesijoms vykstančioms penktadieniais.

● ASMENINĖ AR PORELIŲ FOTOSESIJOS. Pagalvokite, ar ne laikas Jums turėti daugiau bendrų jausmingų fotografijų? Juk gražios, kokybiškos nuotraukos pradžiugins kiekvieną įsimylėjėlių porą. Porelių fosesijos vyksta fotostudijoje arba sutartose lokacijose. Merginos, nustebinkite savo išrinktąjį dovanodamos savo nuotraukas. Kiekvieno vaikino svajonė turėti vien tik jam skirtų antrosios pusės fotografijų. Neturite savo gražių foto, o gal senosios jau apsiraizgė voratinkliais? Tuomet kviečiame atvykti į asmeninę fotosesiją.

● KRIKŠTYNŲ FOTOGRAFAVIMAS. Nebrangios krikštynų fotografo paslaugos. Profesionalios krikštynų nuotraukos. Krikštynų fotografavimas nuo vaikelio aprengimo iki pokylio pradžios. Sukuriamas krikštynų nuotraukų fotofilmukas. Profesionalus krikštynų fotografas.

● MODELIO PORTFOLIO. Nuotraukos modelių agentūroms. Esate ar norite tapti modeliais? Ar tiesiog smalsu išbandyti fotosesiją, kuriose nuolat dalyvauja profesionalūs modeliai?

● FOTOSESIJOS DOVANŲ KUPONAI. Gimtadienis, jubiliejus? Nežinote ką padovanoti savo draugei ar draugui? Greitai ir paprastai galite užsakyti fotosesijos dovanų kuponą. Bus ir įspūdžių, ir gražių nuotraukų!

„FotoROMANTIKA.lt“ Meilės fotografija – tai romantiškas žvilgsnis į žmogų, jo vidinį pasaulį ir jo jausmus.


Nebrangios fotografo paslaugos Kaune, Alytuje, Vilniuje, Prienuose, Birštone, Druskininkuose, Dauguose, Garliavoje, Jonavoje, Kaišiadoryse, Kalvarijoje, Kazlų Rūdoje, Kėdainiuose, Kybartuose, Klaipėdoje, Lazdijuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, Molėtuose, Neringoje, Pakruojyje, Palangoje, Panevėžyje, Pasvalyje, Plungėje, Radviliškyje, Raseiniuose, Rokiškyje, Trakuose, Utenoje, Varėnoje, Šiauliuose, Vilkaviškyje, Visagine ir visoje Lietuvoje.

P.S. Nuomojami BALTI BALANDŽIAI VESTUVĖMS ir KRIKŠTYNOMS.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Skelbimai 61 - 90 iš 104
rūšiuoti pagal kainą

reklama