Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Rastas jaunas, draugiškas, šuo ieško namų!

Rastas jaunas, draugiškas, šuo ieško namų!

sausio 13, 2020
LIT57110
Vingio parke (05.12) rastas jaunas šuo su antkakliu! Skubiai ieškome, kas galėtų priglausti paklydėlį bent laikinai, nes jį radusi Margarita su Žygiu, šiuo metu visiškai neturi galimybės jo priglausti.

Prašome Jūsų pagalbos, nes šiuo metu pavieniai pagalbininkai ir gyvūnų mylėtojai yra vienintelė viltis suteikti pagalbą (visos prieglaudėlės perpildytos). Šuo, nors ir nemažas, be galo draugiškas kitų gyvūnų atžvilgiu, yra tvarkingas, paklusnus, netriukšmauja. Taip pat jo tanki pavilnė nebijotų ir lauko sąlygų, todėl labai prašom atkreipti dėmesį: galbūt turite galimybę priglausti šunelį voljere, o gal prie namo turite laisvos teritorijos ar tuščią būdelę?

Labai prašome prisidėti ir dalinantis šia informacija, tik tokiu būdu galime surasti jo tikruosius šeimininkus! Šuo, nors ir skleidė nemalonų kvapą, tačiau turėjo tvarkingą antkaklį, neturi blusų, nei erkių, todėl nesinorėtų galvoti, kad juo buvo atsikratyta.

Šeimininkams neatsiradus, šis gerietis ieškos naujų namų. Šiuo metu aktuali visa įmanoma pagalba: visų pirma laikina globa, informacijos sklaida, skelbimų kabinimas, nuolatinių šeimininkų paieška!

Labai prašome, nelikit abejingi! Galėdami pasiūlyti bent laikiną prieglobstį, skambinkite Margaritai 8 679 88118 , 8 606 98473 (Vilnius)!
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Gyvūnai >> Šunys, šuniukai
rodyti žemėlapį
Skelbimai 4321 - 4350 iš 11575
rūšiuoti pagal kainą

reklama