Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Seminaras Klaipėdoje “Septyni žingsniai savo svajonių gyvenimo link.”
70Lt 21.08€

Seminaras Klaipėdoje “Septyni žingsniai savo svajonių gyvenimo link.”

gruodžio 06, 2018
LIT59237
Meistro klasė su Džeku Makani

Kategorija: Seminarai
“Septyni žingsniai savo svajonių gyvenimo link.”

Gruodžio 10 d. 17.30-20.00, Klaipėda

vieta - Tęstinių studijų institutas, (Sportininkų 13, Klaipėda, III aukštas)


Self-koučingas - tai 25 metus vystyta ir tobulinta technika, kurios autoriai - Džekas ir Helena Makani. Ji pagrįsta efektyviausiomis NLP technikomis, hipnoterapijos, koučingo ir sielos praktikomis. Programa padės išmokti efektyviai išgyventi kasdieniame gyvenime, palaikyti pusiausvyros būseną netgi stresinėse situacijose ir pasiekti sėkmės išlaikant harmoniją su savo pagrindinėms gyvenimo vertybėmis.

Kviečiame Jus į 2,5 valandos meistro klasę, kurios metu Jūs susipažinsite su 7 žingsnių koučingo sesijomis:

Pirmas žingsnis - Prisiimkite atsakomybę už savo gyvenimą.

Įsitikinimų prigimtis, mąstymo struktūra ir realybės sukūrimo būdai.

Antras žingsnis - Pažinkite save. Jūsų asmeninės istorijos tyrimas. Elgesio šablonų atkartojimas. Ateities apibrėžimas: Jūsų misija, vizija ir giluminės vertybės.

Trečias žingsnis - Gyvenkite dabartyje. Sensorinės sistemos galimybių praplėtimas. Suvokimo treniruotė Jūsų kasdieniame gyvenime.

Ketvirtas žingsnis - Išvalykite savo gyvenimą. Ką Jums reikia pakeisti savo viduje ir savo išoriniame gyvenime? Psichologiniai įrankiai vidinių apribojimų transformacijai.

Penktas žingsnis - Gyvenkite iš visos širdies. Gyvenimas ir atjauta.Ko Jūs norėtumėte, kad Jūsų gyvenimas būtų pilnavertis? Asmeninių gyvenimo principų sukūrimas.

Šeštas žingsnis - Nuspręskite, ko norite. Tikslų nustatymas, sąmoningo ir nesąmoningo dėmesio sukūrimas ir nukreipimas į tai, ko Jūs iš tikrųjų norite.

Septintas žingsnis - Gražinkite sau jėgą. Išsilaisvinimas nuo emocionalių priklausomybių ir priklausomų santykių transformacija. Savo vidinės jėgos ir vidinių resursų priėmimas ir integravimas.

Kiekvienas žingsnis bus pristatomas per praktinius pratimus.

Nepraleiskite galimybės susipažinti su pasauliniu NLP ir Koučingo treneriu ir suvokti Jūsų neatskleistus talentus!

APIE TRENERĮ

Self-koučingo koncepcija yra sukurta trenerio - meistro Džeko Makani. Jis dirba asmeninio tobulinimosi srityje jau virš 20 metų.

Džekas - sertifikuotas NLP Meistras - Treneris, Koučeris - Meistras, naudojantis energetinį gydymą. Jis mokė tūkstančius žmonių iš Baltarusijos, Rusijos, Skandinavijos, Baltijos šalių ir kitų šalių neurolingvistinio programavimo (NLP), dvasinio tobulinimo pagal Akasha sistemą, pasaulinio lygio seminaro "7 žingsniai išsvajoto gyvenimo link" autorius.

Data: 10 gruodžio, 2013 metai.

Laikas: nuo 17.30 iki 20.00

Vieta: Klaipėda (bus tikslinama)

Kaina: 70 Lt, studentams 50 lt.

Avansą (40 lt.) arba pilną sumą galite pervesti į banko sąskaita Swedbank LT54 7300 0100 0202 8809 Rita Vainauskienė. Įrašyti seminaro pavadinimą, savo vardą ir susisiekio duomenis.

Išankstinė registracija – 8 671 97552 , Rita
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Skelbimai 1 - 29 iš 29
rūšiuoti pagal kainą

      reklama