Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Perpektyvi, motyvuota, raštinės vedėja - sekretorė skubiai ieško darbo
1 300Lt 391.75€

Perpektyvi, motyvuota, raštinės vedėja - sekretorė skubiai ieško darbo

gruodžio 11, 2018
LIT7802
Esu Loreta Aduškina, reprezentatyvios išvaizdos, 27 metų mergina. 2007 m. turiu įgijusi aukštesnįjį-profesinį išsilavinimą, sekretorės - referentės specialybę. Šiuo metu esu Vilniaus kolegijos, Verslo vadybos fakulteto, įstaigų administravimo specialybės, ištęstinio – neakivaizdinio skyriaus II kurso studentė. Nežiūrint į tai, turėčiau galimybę dirbti visą darbo dieną. Siekiu vadybos bakalauro ir administratorės kvalifikacijos. Kiekviename modulyje sužinau ir išmokstu vis daugiau naudingų žinių, informacijos, praktinių užduočių, kurias galiu pritaikyti savo naujose pareigose.
Pastaruosius 6 metus dirbau administracinį darbą švietimo įstaigoje, raštinės vedėjos -
sekretorės pareigose. Sukaupta darbo patirtis leistų tikslingai siekti aukštesnių darbo rezultatų naujoje darbovietėje ir užimti pareigas, kuriose galėčiau augti kaip asmenybė.
Dėka 6 metų darbo patirties raštinės vedėjos – sekretorės pareigose išmokau efektyviai atlikti savo darbo užduotis: Įstaigos dokumentų rengimo, registravimo, išdavimo, išsiuntimo pagal dokumentų rengimo ir įforminimo bei dokumentų valdymo taisykles, personalo dokumentacijos ir duomenų tvarkymo (darbuotojų priėmimo, atleidimo, darbo sutarčių sudarymo, darbuotojų asmens bylų formavimo ir darbo pažymėjimų išdavimo), informacijos srautų valdymo (telefoninių skambučių priėmimo ir nukreipimo, elektroninio pašto administravimo, informacijos suteikimo), raštinės veiklos užtikrinimo, bendradarbiavimo su švietimo įstaigos specialistais, interesantais, moksleivių ir pedagogų duomenų bazių administravimo, priežiūros, Pažymėjimų, Atestatų išdavimo, apskaitos vedimo, kruopštumo, atidumo ir atsakomybės suvedinėjant duomenis į duomenų bazes, įvairių registracijos žurnalų (registrų) vedimo, registravimo, priežiūros, Lietuvos Respublikos Darbo kodekso norminių aktų pritaikymo.
Mano stipriausios charakterio savybės yra: atsakingumas, sąžiningumas, stropumas, rimtas požiūris į darbą ir atliekamas funkcijas, taktiškumas, mandagumas bei draugiškumas. Esu imli naujovėms, sugebu dirbti savarankiškai ir komandoje, pasižymiu gerais bendravimo ir laiko planavimo įgūdžiais, stipri vidinė motyvacija ir orientacija į tikslą, linkusi tobulėti ir realizuoti savo profesinę (darbinę) patirtį.
Galiu dirbti įvairiose srityse, bet ieškau daugiau biuro administratorės, sekretorės, registratorės, apskaitininkės, vadovo (vadybininko) asistentės, konsultantės ar panašaus darbo pobūdžio.
Lauksiu tik rimtų darbo pasiūlymų.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
  • Lytis : Moteris
  • Išsilavinimas : Bakalauras
  • Patirtis : 5 metų - 10 metų
  • Šiuo metu : Ieškau darbo
  • Sektorius : Administravimas / Sekretoriavimas
  • Sritis : Vadyba / Administravimas
  • Bandomasis laikotarpis : 3 mėnesiai
  • Sutarties pobūdis : Terminuota
  • Darbo laikas : Visą dieną
Skelbimai 151 - 180 iš 368
rūšiuoti pagal kainą

reklama