Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
eSpring vandens filtras
  • eSpring vandens filtras
  • eSpring vandens filtras
2 700€

eSpring vandens filtras

sausio 19, 2020
LIT14468
eSpring vandens valymo sistemoje naudojamas aktyvuotos anglies filtras, kuris pašalina iš geriamojo vandens daugiau negu 140 rūšių kenksmingų nešvarumų. Ultravioletiniai spinduliai naikina virusus ir mikrobus esančius vendenyje, dėl to vanduo iš čiaupo tampa švarus, atgauna skaidrumą ir geresnę kokybę.
Siūlome 2 variantus:
1. eSpring™ Vandens valymo sistema su papildomu čiaupu filtruotam vandeniui
2. eSpring™ Vadens valymo sisema su vožtuvu, montuojamu ant esamo čiaupo snapelio

Prekių pristatymas nuo užsakymo priėmimo per 2-3 darbo dienas.

Aštuonios priežastys, dėl kurių verta pasirinkti eSpring vandens valymo sistemą:

1. Švaresnis, skaidresnis ir skanesnis vanduoeSpring sonas
Greičiausiai pastebima eSpring vandens valymo sistemos nauda yra skonio ir kvapo pagerėjimas, bei geriamo vandens skaidrumas. Tai yra tai, ką iškart pastebėsime, suprasime ir įvertinsime.

2. Aukštesnė vandens kokybė
eSpring™ vandens valymo sistema veiksmingai pašalina daugiau negu 140 rūšių kenksmingų nešvarumų bei naikina 99,99 proc. ligas sukeliančių bakterijų ir virusų, kurie vystosi vandenyje.

3. Patvirtintas veiksmingumas
NSF International ištyrė eSpring vandens valymo sistemą, o po to suteikė sertifikatą, kuris patvirtina, kad sistema pašalina daugiau nešvarumų negu kitos, šioje institucijoje anksčiau sertifikuotis sistemos, veikiančios UV/aktyvuotos anglies filtro pagrindu.

4. Išskirtinė, pažangi technologija
eSpring™ vandens valymo sistema – tai pirma tokia sistema, kurią sudaro dviguba patentuota aktyvuotos anglies filtro ir UV lempos technologija bei technologiškai pažengusi elektroninio monitoringo schema.

5. Technologija pagrįsta ilgamečiais moksliniai tyrimais
eSpring vandens valymo sistema- tai 20 metų tyrimų vandens valymo technologijų srityje rezultatas. Sistema buvo suprojektuota ir sukurta mūsų inžinierių ir mokslininkų, kurie yra gavę 270 patentų vandens gerinimo srityje (dalis dar laukia patentavimo proceso užbaigimo).

6. Didesnis patogumas
Priešingai negu kiti filtrai, eSpring vandens valymo sistema užtikrina nenutrūkstamą ir tiesioginį išvalyto geriamojo vandens tiekimą, patenkindama kiekvienos šeimos kasdienius porekius.

7. Efektyvumas
Kai kuriose vandens valymo sistemose filtro kasetę reikia keisti kas mėnesį arba net dažniau. eSpring vandens valymo sistema tieks vandenį 6 narių šeimai visus metus arba 5 tūkst. litrų filtruoto vandens. Tik tada reikės pakeisti filtro kasetę.

8. Ekonomiškumas
eSpring vandens valymo sistema – tai ne tik patogumas, aukšta kokybė ir veiksmingumas, bet ir mažesnės išlaidos, palyginti su kitomis sistemomis esančiomis rinkoje.

Sertifikacija

eSpring vandens valymo sistema – tai pirmoji sistema rinkoje, kuri atitiko tris svarbiausius vandens kokybės standartus pagal NSF International/ANSI. Norint gauti NSF International sertifikatą, vandens valymo sistemai keliami keli reikalavimai. Neužtenka vien tik valyti nešvarumus. Ji turi atitikti penkis kriterijus:

Teiginiai apie nešvarumų kiekius, kokius gali pašalinti sistema, turi būti patvirtinti tyrimais, atliktais NFS International laboratorijose.
Sistema negali maišyti su vandeniu jokių žalingų elementų. Medžiagos, iš kurių yra pagaminta sistema, turinčios tiesioginį kontaktą su vandeniu, turi pereiti griežtus ekstrakcijos testus.
Sistemos konstrukcija turi atitikti hidraulinius reikalavimus, pvz., turi būti atspari vandens slėgio svyravimams.
Reklaminės medžiagos, rinkodaros leidiniai bei etikėtės negali turėti jokių neteisingų arba galinčių suklaidinti vartotoją informacijų.
Medžiagos bei pagaminimo procesas turi atitikti keliamus kokybės reikalavimus. Be to, turi būti atliekamos kasmetinės produkto ir jo gamybos tobulinimo apžvalgos.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Buitinė technika >> Smulki buitinė technika
rodyti žemėlapį
Skelbimai 4441 - 4470 iš 11573
rūšiuoti pagal kainą

reklama