Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Panevėžio apskritis >> Panevėžys
gydomasis plauku tiesinmas keratinu
  • gydomasis plauku tiesinmas keratinu
  • gydomasis plauku tiesinmas keratinu
  • gydomasis plauku tiesinmas keratinu
  • gydomasis plauku tiesinmas keratinu
150Lt 44.52€

gydomasis plauku tiesinmas keratinu

sausio 11, 2020
LIT51959
Braziliskas tiesinimas – tai lyg "remontas", kuris puoselėja plaukus ir atkuria žvilgesį nekeisdamas plaukų struktūros. Cheminis ir japoniškas tiesinimas yra ilgalaikis plaukų tiesinimas, pakeičiantis plauko struktūrą, o braziliškam tiesinimui skirtos medžiagos laikosi ant plaukų paviršiaus, taigi nesukels problemų dėl ataugusių šaknų. Plaukai palaipsniui grįš į pradinę būklę.
Braziliškos keratininės plaukų tiesinimo priemonės nėra tradicinės tiesinimo priemonės - tai tobulas išradimas, kuris minkština, glotnina ir tiesina, o svarbiausias akcentas - išlygina plaukus natūraliu būdu. Tiesą sakant, šis naujas paslaugos tipas neturi nieko tradiciško. Jis neapima griežto cheminės priežiūros proceso, kuris gali pakenkti plaukams ir juos sugadinti. Braziliškos keratininės plaukų tiesinimo priemonės - universalus produktas, kuris gali būti naudojamas beveik bet kokio tipo plaukams – sausiems, garbanotiems, chemiškai paveiktiems, dažytiems, ar net nepaliestiems natūraliems plaukams. Beveik visi gali sulaukti tokių pačių puikių rezultatų – sveikų, žvilgančių, negarbanotų, paklusnių plaukų.

Kaip veikia plaukų tiesintojai?
Tai keratinas! šis preparatas buvo išrastas ir užpatentuotas 2006 m. Amerikoje, ir nuo to laiko populiarus tarp specialistų plaukų gydymo srityje. Tai unikali užpatentuota preparato formulė, kurios pagalba, keratinas sintezuojamas iš ekologiškai švarios vilnos.
Mūsų plaukai beveik 90 % sudaryti iš ypatingo baltymo - keratino. Keratinas stiprina ir atstato plauko struktūrą ir iš esmės paverčia preparatą intensyvios priežiūros priemone. Kartu su keratinu, į sudėtį įeina medžiagos, konservuojančios keratino junginius ir aprūpinančios aktyvia termo apsauga. Visa tai suteikia puikų rezultatą – plaukai atrodo sveiki, žvilgantys, minkšti palietus ir visiškai paklusnūs visą preparato veikimo periodą. Tik praėjus 4 mėnesiams, preparatas pradeda palengva nusiplauti, grąžindamas plaukams jų natūralią struktūrą, tuo vienareikšmiai patvirtindamas tokio poveikio plaukams saugumą.

Rezultatas:
1. Tikrai padaro plaukus tiesius.
2. Keratinas atstato ir stiprina plauko struktūrą.
3. Užtikrina intensyvią priežiūrą ir aktyvina apsaugą.
Procedūrą galima atlikti 2 savaites prieš arba 2 savaites po plaukų dažymo (procedūros trukmė 2,5-4 val.). Po procedūros rekomenduojama naudoti specialius šampūnus ir kondicionierius (be natrio chloridų), kurie nenuplauna keratino ir pratęsia procedūros poveikį. Plaukai išlieka tiesūs, sveikai blizgantys ir paklusnūs nuo 3 iki 5 mėnesių.

Procedura atlieku namuose, taip pat galiu atvykti ir pas Jus i namus.
Kaina nuo 150lt iki 300lt
keratinasplaukams@gmail.com

Vilnius, Panevezys: 865449994
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Paslaugos >> Kita, Įvairūs
Skelbimai 8491 - 8520 iš 11573
rūšiuoti pagal kainą

reklama