Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojami 1,5 mėn. rainiukai gražuoliukai!
  • Dovanojami 1,5 mėn. rainiukai gražuoliukai!
  • Dovanojami 1,5 mėn. rainiukai gražuoliukai!
  • Dovanojami 1,5 mėn. rainiukai gražuoliukai!

Dovanojami 1,5 mėn. rainiukai gražuoliukai!

gegužės 13, 2018
LIT57109
Kam rainiukų gražuoliukų?

Ši nacionalinio grožio šeimynėlė į „Naminukų“ globą atkeliavo iš Tuskulėnų gatvės. Tiesiai iš po balkono. Keturi rainuoti vyrukai pasaulį išvydo beveik pusnyje, pačia Velykų dieną! To kiemo katytes šeriančios moterys, sutaisė šeimynėlei sausos žolytės guolį ir suskubo ieškot pagalbos.

Visi suprantam, kad niūrus gatvių gyvenimas kiekvieną pavasarį negailestingai susidoroja su galybe mažylių gimusių tiesiog ne vietoje. Susiklostė, kad kaip tik turėjome laisvą vietelę vienai šeimai priglausti, tad mamytė kartu su savo keturiais vyrukais netrukus įsikūrė „Naminukų“ namuose.

Nors kačiukų mamytė atsargi laukinukė, ir tvarkant šeimos narvelį būnam ne tik apšnypšti, bet ir pamokyti nagučiais, kačiukai mamos įspėjimų ir pamokėlių ne itin klauso. Rainiukai smalsiai dairosi, noriai bendrauja su žmogumi, žaidžai ir visai nesibaimina.

Šiuo metu gražuoliams 1,5 mėn., jie savarankiškai valgo ir jau yra pasiruošę susižvejoti geriausią pasaulyje šeimininką!Jei pamatei savo svajonių augintinį, drąsiai skambink, galbūt vienas iš jų laukia būtent Tavęs! „Naminukai“ 8 648 30077, 867190721 (Vilnius).

P.s. O mes primename, kad „Naminukai“ savo globotinius dovanoja tik tvirtai apsisprendusiems, turintiems galimybę saugiai laikyti gyvūnus žmonėms, taip pat manome, kad gyvūnas- negali būti dovana vaikui. Dovanojimo sąlyga: šeimininkai ateityje sterilizuos ir užkirs kelią gyvūnui susilaukti palikuonių, nepaliks jo gatvėje, ar prieglaudoje jei išvyks į užsienį, ir prieš imdamas išsiaiškins ar visi šeimos nariai to nori, ar nėra alergiški, ir nedarys niekam „gyvo siurprizo“.
Kontaktai :
rodyti žemėlapį
Skelbimai 31 - 60 iš 433
rūšiuoti pagal kainą

reklama