Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Gyvas alus
  • Gyvas alus
  • Gyvas alus
  • Gyvas alus

Gyvas alus

gruodžio 17, 2019
LIT1451
Gyvas alus statinėmis
Jeigu ruošiatės įmonės šventei, išvykai į gamtą, pasisedėjimui pirtyje ir visoms kitoms progoms, neapsieisite be gyvo alaus iš statinių. Mūsų alaus asortimentą sudaro gyvas alus gaminamas 2 mažuose alaus bravaruose, kurie turi kitokį požiūrį į pačią alaus gamybą. Šiuo metu turime:
Bravaria PREMIUM šviesusis 5,0% alk. (tai švelnus ir lengvas, subtilaus skonio ir aromato alus. Pagamintas ir tyriausio vandens, aukščiausios kokybės salyklo. Tai alus ieškantiems atgaivos bei harmoningo skonio).

Bravaria BALTAS kvietinis 5,5% alk. (tai alus iš kviečių salyklo, kuris gali pasigirti labia senomis gamybos tradicijomis. Nefiltruotas, savito ir išskirtinio skonio alus, kuriuo stengiamasi priimti kadaise kruopščiai puoselėtas alaus rūšis. Tai alus, kurie vertina tradicijas).

Bravaria AJERŲ tamsusis 6.0% alk. (tai tirštas, salstelėjęs alus, išsiskiriantis sodriu aromatuir ryškiu skoniu. Specialiu būdu paruoštas salyklas suteikia alui malonų aromatą ir gilią spalvą. Šis alus skirtas tam, kas ieško ypatingo, netikėto skonio).

Bravaria MEDAUS pusšviesis 5,5% alk. (tai tirštas, pusšviesis, specialios technologijos imbierinis alus. Sudėtyje naudojamas natūralus medus prideda alaus skoniui minkštumo, o imbieras gaivumo. Ypatingai yra mėgstamas moterų).

ŠVIEŽIA GIRA iki 1,2% alk. (tai natūralus, nefiltruotas ir nepasterizuotas gėrimas. Pagamintas pagal visas naminės giros tradicijas, naudojant alaus mieles).

Vienos statinės talpa: 30 arba 50 litrų. Taip pat turime alaus bei giros buteliais, po 1 ir 2 litrus.

Kontaktai
Rekomenduojame alų savo šventei užsisakyti iš anksto - prieš 3-5 dienas. Jeigu alaus prireikė neplanuotai, pabandykite su mumis susisiekti, pasisistengsime suorganizuoti Jūsų užsakymą kuo greičiau. Alų reikės atsiimti Vilniaus akropolyje, Ozo g. 25, II aukštas.
Už sutartinį mokestį galime pristatyti alų ir reikiamą įrangą jūsų nurodytu adresu.
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
rodyti žemėlapį
Skelbimai 1 - 30 iš 104
rūšiuoti pagal kainą

reklama