Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojama rusų mėlynosios mišrūnė Melisa!
  • Dovanojama rusų mėlynosios mišrūnė Melisa!
  • Dovanojama rusų mėlynosios mišrūnė Melisa!
  • Dovanojama rusų mėlynosios mišrūnė Melisa!
  • Dovanojama rusų mėlynosios mišrūnė Melisa!

Dovanojama rusų mėlynosios mišrūnė Melisa!

vasario 14, 2019
LIT54155
Jau niekas neatriš siūlo galo ir nepasakys kaip jautri rusų mėlynosios mišrūnė Melisa atsidūrė gatvėje. Žmonės jau prieš kelis metus pastebėjo ją Fabijoniškių rajone, tikrianančią pirmo aukšto balkonus ir ieškančią gal maisto, o gal kadais išvykusių ir ją palikusių šeimininkų.
Nors Melisa baikšti, į žmogų žvelgia su nepasitikėjimu ir baime, noras pajusti šilumą ir tikrų namų kvapą, nugalėdavo ir kartais kai ją šėrusios merginos atverdavo balkono duris, ji nedrąsiai įsmukdavo vidun ir įsitaisydavo ant lovos. Deja, butas, kuriame ji nors trumpam atrasdavo ramybę, nuomojamas, ir šeimininkė griežtai uždraudė įsileist vidun bet kokį gyvūną.
Prieš pusmetį į VšĮ „Naminukų“ globą jau buvo pakliuvęs Melisos vaikutis Delis, kuris laimingai atrado namus. Beje, tai ne pirmasis šios katytės palikuonis, kurį bandoma išgelbėti nuo gatvės gyvenimo, todėl atėjo laikas pasirūpinti ir pačia mamyte, kuri leidosi pagaunama, tik paspaudus šaltukui!
Iš gatvės į „Naminukų“ globą Melisa pakliuvo pačiu laiku- jai teko gydyti stomatitą, dėl kurio porą savaičių sunkiai valgė, o pasveikusią katytę sterilizavome. Dabar rusų mėlynosios mišrūnei maždaug 4-5 metai. Katytė smulki, išraiškingų bruožų, be galo graži ir, deja, be galo liūdna.
Sunku patikėti, kad tokiai jautriai katytei tiek laiko pavyko išgyventi gatvėje. Melisa ieško namų, kuriuose galėtų jaustis saugi. Idealiausias variantas- namai be mažų vaikų ir kitų gyvūnų. Pati Melisa nėra agresyvi, bet bijo kitų gyvūnų, galbūt todėl „Naminukų“ globoje ji nesijaučia laiminga. Nuolat tupi po radiatoriumi, žvelgdama pro langą, stresuoja perkėlus į bet kokią naują buto vietą, bijo tyrinėti aplinką, nes visi namie esantys katinai jai atrodo grėsmingi. Žmogus- jai irgi viena didžiausių paslapčių, bet tik pradėjus kalbinti ir glostyti, Melisa murkia, užsimerkia, trinasi, tik tomis akimirkomis ji atrodo atsipalaidavusi ir laiminga.
Mielas šeimininke, galbūt Tu gali suteikti saugumą ir savo namų kampelį šiai jautriai „mėlynukei“? Neslėpsim, Melisa ne ta katytė, kuri ateis Tavęs šildyti šaltais žiemos vakarais, ne ta, kuri dėkodama už maistą suksis tau aplink kojas ir ne ta, kuri kaip žadintuvas kas rytą žadins Tave, baksnodama snukeliu į veidą.
Galbūt ji tiesiog tyliai gyvens Tavo namuose, per daug nereikalaudama, galbūt beveik nepastebima, bet žinos, kad Tavo namai yra ir jos namai, o širdyje jaus tylų dėkingumą už tai kad ją išgelbėjai, kad priemi ją tokią, kokia ji yra. O galbūt Tavo namuose ji pražys iš naujo įgavus pasitikėjimą Tavimi, pradės pasitikėti ir savimi.
Melisa laukia gerų, mylinčių, supratingų ir kantrių šeimininkų. Dėl jos galite kreiptis į globėją Edgarą 8 671 90721! (Vilnius)
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Skelbimai 1 - 30 iš 429
rūšiuoti pagal kainą

reklama