Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Dovanojamas 2,5 mėn. žavus katinėlis Dynas!
  • Dovanojamas 2,5 mėn. žavus katinėlis Dynas!
  • Dovanojamas 2,5 mėn. žavus katinėlis Dynas!
  • Dovanojamas 2,5 mėn. žavus katinėlis Dynas!
  • Dovanojamas 2,5 mėn. žavus katinėlis Dynas!
1$ 0.90€

Dovanojamas 2,5 mėn. žavus katinėlis Dynas!

gegužės 14, 2018
LIT11462
Tąkart neturėdami vietų maždaug 3 savaičių kačiukus patalpinome į klinikos stacionarą. Tai buvo didžiulė rizika, nes kačiukai net nemokėjo savarankiškai valgyti, bet kartu tai buvo ir vienintelė viltis išsaugoti. Nors vieną! Ir kaip kibo, taip kibo visa trijulė į gyvenimą! Savaitės bėgyje išmoko valgyti ir darė tai su didžiausiu apetitu (beje, kaip ir dabar!). Tiesa, kačiukai nuo trijų savaičių amžiaus be mamos atrodė klaikiai, net išmaudžius sekančią dieną pasitikdavo taip, lyg būtų išlindę iš purvo balos (tada dar nemokėjo praustis).

Šiuo metu kačiukai jau virš mėnesio gyvena „Naminukų“ buveinėje. Dabar visi trys broliai gerokai styptelėję, jiems apie 2,5 - 3 mėn., kailiukas dar vietomis pageltęs ir neįgavęs spindesio, bet namų aplinkoje viskas greit pasikeistų, vos keli mėnesiai ir būtų tarsi liūtai karaliai.

Gražuolis Dynas (baltas su tamsiai pilku) - pats drąsiausias šeimos „vyriškis“, vos pamatęs žmogų, lipa narvelio grotomis į viršų ir rėkia, kviečia, kad tik greičiau prieitum, paglostytum, parodytum dėmesį.

Jei galite padovanoti šiam nuostabiam kačiukui namus, skambinkite „Naminukams“ tel. nr. 8 648 30077 (Vilnius)! (Jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę.)
P.S. Atsakingai apsisprendusiems transportą organizuotume ir į kitus miestus.

Pagarbiai,
VšĮ „Naminukai“
„Nes. Be namų negerai!“
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
rodyti žemėlapį
Skelbimai 31 - 60 iš 433
rūšiuoti pagal kainą

reklama