Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojamos geriausios „rainuotųjų" veislės mažylės!
  • Dovanojamos geriausios „rainuotųjų" veislės mažylės!
  • Dovanojamos geriausios „rainuotųjų" veislės mažylės!
  • Dovanojamos geriausios „rainuotųjų" veislės mažylės!

Dovanojamos geriausios „rainuotųjų" veislės mažylės!

balandžio 28, 2018
LIT55122
Be kilmės paso, be tikrų namų,
Medalių, aukso, parodų.
Ar žinot, kas gražiausios iš visų?
Kas gali tyliai murkti per sapnus?
Ir būt panašios į tigriukų vaikučius?

Dvi linksmosios sesutės, priklausančios žaviausiai „rainuotųjų veislei‘‘ Lietuvoje, gimė gatvėje. Prie tvoros, galbūt per lietų, po kažkieno išmestu guminiu kilimėliu įsikūrė juoda gatvės katytė Magu, kuri atsivedė visai ne paprastus, o magiško grožio vaikučius!
O kas galvoja, kad rainiukai yra paprasti, siūlome susipažinti su dvynukėmis Una ir O-lia! Laimingai šeimynėlei pasisekė, kad neteko ilgai vargti po kilimėliu atstojančiu stogą, ir dar nespėjus mažyliams atsimerkti, jie atkeliavo į „Naminukų“ globą, kur, gal ir ne visai kaip ponai, bet svarbiausia saugiai augo ir stiprėjo.

Vieno mėnesio proga mažylės gavo dovanų draskyklę, kuri puikiai atstoja visą žaidimų aikštelę. Dabar artėja dviejų mėnesių gimtadienis ir paklausus sesučių, kokios dovanos tikisi, jos vienbalsiai „išmiauksi“- šei-mi-nin-kų!

Tad nesnauskit, mielieji! Rainuotųjų gražuolių dviejų mėnesių gimtadienis nenumaldomai artėja, tad ieškome joms pačios geriausios dovanos- tikrų namų, ir gerų šeimininkų! Gal ši nuostabi dovana ir esi Tu? Gal tai Tu?- Tas, kuriam visai nereikalingi kilmės dokumentai su šimtais sunkiai ištariamų vardų? Gal Tu tas, kuriam visai nesvarbu, kad jo katytė niekada nežingsniuos parodų podiumu? Galbūt Tu tas, kuris nori kasdien girdėt tą tylų murkimą per sapnus ir auginti pačią gražiausią rainiukę, primenančią mažą tigriuko vaiką?

Jei į visus klausimus atsakei „taip!“, dėl Unos arba O-lia skambink „Naminukams“ 8 648 30077 arba 8 671 90721 (Vilnius)!
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Skelbimai 391 - 420 iš 434
rūšiuoti pagal kainą

reklama