Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
Top
Vilniaus apskritis >> Vilnius
Dovanojami du ypatingi kačiukai!
  • Dovanojami du ypatingi kačiukai!
  • Dovanojami du ypatingi kačiukai!
  • Dovanojami du ypatingi kačiukai!
  • Dovanojami du ypatingi kačiukai!

Dovanojami du ypatingi kačiukai!

gruodžio 17, 2019
LIT55048
Pavasarį keičia vasara, kažkas tik prasideda, o kažkas vis tęsiasi, prailgsta ir nepasakysi „gana“. Nepasakysi, kad viskas, užtenka, sustokit: juk ne piktžolės, o gyvos, mažos letenėlės laksto per gatvės grindinį, tarp krūmų, laiptinėse, ir tiesiai į nežinią.
Du broliukai- Kulis ir Dutas, kačiukai, kurie lyg iš dangaus nukrito laiptinėje. Už pirmųjų durų namus saugo šuo, už antrųjų- senyva ponia su savo aršia, nieko nepripažįstančia „perse“, už trečiųjų- dėdė, kuris nuodija kiemo kates, už ketvirtų- kažkieno sugalvota alergija ir taip iki paskutiniųjų durų, kurios irgi užsitrenkia priešais mažas nosytes- nes nei čia, nei niekur kitur jokiems kačiukams vietos nėra!

Kaimynai nusprendę pasirūpinti nelauktais laiptinės svečiais: kapt juos į dėžutę ir į „Grindą”. Tik šįkart, ne didžiam nusivylimui, bet džiaugsmui- čia durys irgi buvo užtrenktos! Nuo žemės iki lubų užpildyti „Naminukų” namai, sutiko būti pirmaisiais, kurie neužtrenks dviems mažiems broliukams durų, tad ta pati kartoninė dėžutė, netrukus jau buvo čia!

Kai išgirsti: rainas ir juodas, galvoje švysteli liūdniausi, populiariausi visų laikų beglobiai, ir atsidūsti su tylia nuojauta, kad bus sunku, nes jų tiek daug. Bet šįkart visos nuojautos išgaravo, vos atidarius tą kartoninę dėžutę ir išvydus keturias, beveik vienodas, gilias ir mėlynas akis.

Jei galvojate, kad rainiukai būna tik rusvi, pilki, šiek tiek tamsesni, arba šviesesni- jūs klystate! Pirmą kartą į „Naminukų“ globą atkeliauja ne šiaip sau rainiukas, o „žilas‘‘ rainiukas! Nuostabus mažylis Kulis turi rainą pavilnę ir visiškai žilus plaukų galiukus, o jau snukučio išraiškingumas- „išpaišytas“ kaip kokio indėnų vado. Gražuolis Dutas irgi nenusileidžia broliukui- štai užsimovė ant savo juodo kailiuko baltas „kojinaites“ ir šuoliuoja sau elegantiškai ant pirštų galiukų kaip batuotas katinas!
Galbūt Tavo durys yra tos antrosios ir paskutinės, kurios atsivers vienam iš šių nuostabių, jaukių, tvarkingų ir draugiškų kačiukų? Mes numanom, kad yra milijonai priežasčių dėl ko durys lieka uždarytos, bet taip pat tikim, kad gali užtekti vienintelės priežasties, tam, kad jos atsivertų.

Jei tu radai tą priežastį, jei ne tik nori, bet ir gali suteikt jaukius namus, vienam iš broliukų, skambink „Naminukams“ 864830077 arba 867190721 (Vilnius)!
Kontaktai : Siųsti el. laišką,
Skelbimai 301 - 330 iš 429
rūšiuoti pagal kainą

reklama